Horoskop dzienny 6 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 października. Czwartek to praktycznie końcówka tygodnia. Czy czeka Cię dziś romantyczne spotkanie, a może podpiszesz kontrakt życia? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co czeka za zakrętem.

Horoskop dzienny - Baran 

Odłożysz dziś obowiązki na bok i skupisz się na rodzinie, kilka tematów Ci ostatnio umknęło i teraz przyszedł czas na nadrabianie zaległości. Zwłaszcza najmłodsi potrzebują teraz Twojego wsparcia i dobrej rady. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byk postawi dziś na generalne porządki. Już wkrótce czeka Cię ważne spotkanie i do tego czasu dom musi przypominać pałac prezydencki. Dobrym patentem jest pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, w ten sposób można odzyskać cenne metry. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Poczujesz dziś, że brakuje Ci najbliższych. Może dobrym pomysłem będzie rodzinny obiad? Z pewnością wszyscy znajdą odrobinę wolnego czasu na to, aby pobyć razem. Dodatkowo rodzina doceni Twoje starania. 

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny - Rak

Jesteś coraz bliżej celu, wystarczy, że jeszcze odrobinę poczekasz. Po latach poświęceń przyszedł czas na zbieranie owoców Twojej pracy. Właśnie zaczyna się dla Ciebie bardzo dobry okres. 

Horoskop dzienny - Lew

Miłość wisi w powietrzu, przed Tobą bardzo romantyczny okres. Czas uroczych upominków i kolacyjek przy blasku świec. Druga strona będzie wniebowzięta, razem tworzycie zgrany duet, który wie, jak pielęgnować uczucie. 

Horoskop dzienny - Panna

Zdobędziesz dziś czyjeś zaufanie, Gwiazdy chcą Cię przestrzec, aby usłyszanej informacji pod żadnym pozorem nie przekazywać dalej. Plotka rodzi się z prędkością światła, Twoje słowa mogą zranić. 

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz dziś szukać wiatru w polu, a to wszystko przez brak skupienia. Odrzuć wszystkie rozpraszacze i zrób w końcu wokół siebie porządek. Czysta przestrzeń daje miejsce także dla myśli. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Idziesz dziś jak burza, żadne przeszkody nie mogą Cię zatrzymać. Inni spróbują skraść Twój sekret, ale prawdziwego talentu nie da się ot, tak powtórzyć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wsłuchasz się dziś w potrzeby innych, będziesz zawsze tam, gdzie Twoi bliscy. Takie poświęcenie zostanie docenione i w domu zapanuje spokój i harmonia. Wieczorem czeka Cię miły wieczór w towarzystwie ukochanej osoby. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czas na reset, czwartek to dobry dzień, aby zaplanować weekendową imprezę, o pomoc poproś Wodnika, który zna wszystkich i w jednym palcu ma przegląd modnych miejsc na mieście. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Znajdziesz się dziś w kłopotliwej sytuacji, ktoś za wszelką cenę będzie chciał udowodnić swoją rację Twoim kosztem. Czasami najlepszą reakcją jest brak reakcji, wieczorna wiadomość wynagrodzi Ci słaby poranek. 

Chiromancja od lat ciszy się dużą popularnością.Chiromancja - wróżenie z ręki. Poznaj podstawowe zasady

Horoskop dzienny - Ryby

Stoczysz dziś walkę z własnymi słabościami i na koniec dnia stwierdzisz, że było warto. Nie jest łatwo ciągle trzymać się właściwego kursu, ale Tobie się to po prostu udaje. 

Więcej o: