Rebel Wilson schudła 35 kg. "Jesteś prawdziwą inspiracją". Aktorka zdradziła sekret swojej metamorfozy

Rebel Wilson rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w komediowych produkcjach tj. "Pitch Perfect", "Oszustki" czy "Jak to robią single". Ostatnio głośniej jednak niż o jej przedsięwzięciach zawodowych jest o spektakularnej metamorfozie.

W 2020 roku Rebel Wilson ogłosiła fanom za pośrednictwem Instagrama, że rozpoczyna swoją przemianę. Wówczas mówiła, że chce zmienić swoje życie, wprowadzając nowe nawyki żywieniowe i więcej ruchu na co dzień. Pierwsze efekty rzeczywiście stały się szybko widoczne, a o spektakularnej metamorfozie aktorki rozpisywały się media na całym świecie.  

 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Rebel Wilson ucztuje w basenie na wakacjach

Rebel Wilson schudła około 35 kg. Fani są zachwyceni jej przemianą

Na początku swojej przygody z odchudzaniem, Rebel Wilson pisała: 

Będę z wami szczera - z moją misją 'Rok Zdrowia' staram się dojść do 75 kg i wprowadzić jeden z moich filmów do produkcji przed końcem roku. Obie te rzeczy wymagają codziennego wysiłku i ciągle są opóźnienia, ale ja ciężko pracuję.

Od tego czasu minęły dwa lata, a aktorce udało się zrzucić około 35 kg. Gwiazda wygląda teraz zupełnie inaczej, a pod najnowszymi zdjęciami na Instagramie, fani nie mogą wyjść z zachwytu: 

Jesteś prawdziwą inspiracją. Wyglądasz pięknie
Promieniejesz
Wyglądasz olśniewająco.
 

Jak schudła Rebel Wilson? Aktorka w jednym wywiadów zdradziła swój sekret

Podczas rozmowy z Apple Fitness+ Wilson zdradziła, jak udało jej się pozbyć nadmiernych kilogramów. - Lekarz powiedział mi: Rebel, najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej jest po prostu chodzenie. - Aktorka twierdzi, że to jest sekret jej sukcesu. - Nie musi być bardzo intensywny, nie musi być pod górę, tylko umiarkowany spacer przez godzinę dziennie (...) Każdy może chodzić na spacery, pić więcej wody i robić małe, konsekwentne rzeczy, które poprawią jego życie. Mam naturalną empatię dla każdego, kto boryka się z problemami z wagą, ponieważ zawsze się z tym zmagałam - dodała. 

 
Więcej o: