Horoskop dzienny 7 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 października. Czy 7 października to szczęśliwa data? Co czeka Cię w ten piątek? Sprawdź horoskop na dziś, może los Ci sprzyja.

Horoskop dzienny - Baran 

Zobaczysz dziś pewne sprawy w całkiem nowym świetle. Ktoś, kto wydawał Ci się, wyniosły okaże się dobrym materiałem na przyjaciela. Pozory mylą, ten przypadek tylko potwierdza regułę. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Czeka Cię dziś prawdziwa niespodzianka od losu. Z dalekiej podróży wróci ktoś, na kim kiedyś bardzo Ci zależało. Czy los ponownie połączy Wasze życiorysy? Czas pokaże, na ten moment warto cieszyć się każdą chwilą. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Piątek oznacza dzień, w którym można odpocząć lub zrelaksować się w gronie znajomych w ulubionej restauracji. Dzisiejszy wieczór będzie obfitował właśnie w takie miłe spotkania, ale wcześniej trzeba będzie dopiąć kilka ważnych terminów. 

Ezoteryka - co to jest?Ezoteryka - co to jest i czym się zajmuje?

Horoskop dzienny - Rak

Poczujesz się dziś odrzucony, obiekt Twoich uczuć wyraźnie unika kontaktu. Ktoś powinien Ci powiedzieć, że nie warto tracić czasu. Skup się na sobie, a odpowiednia osoba pojawi się prędzej, czy później. 

Horoskop dzienny - Lew

Wybierzesz się dziś na długie zakupy, to już najwyższy czas na zmianę garderoby. Przy okazji uda Ci się kupić specjalną kreację na miły wieczór tylko we dwoje. Praca nad związkiem jest teraz kluczowa. 

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz potrzebować dziś pomocy kogoś, kto jeszcze nigdy Cię nie zawiódł. Z pozoru błaha sprawa urośnie do gigantycznych rozmiarów. Jednak niezawodny plan pozwoli Ci wyjść z tej sytuacji cało. 

Horoskop dzienny - Waga

Otrzymasz dziś propozycję nie do odrzucenia, ale zanim podejmiesz ostateczną decyzję, daj sobie weekend na przemyślenia. Przyda Ci się odrobina dystansu, aby spojrzeć na wszystko z lotu ptaka. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Masz dziś czas na wszystko, możesz wykorzystać ten dzień wedle uznania. Sesja jogi, a może koncert i kolację na mieście? Ty wybierasz. 

 Horoskop dzienny - Strzelec

Dopniesz dziś ważną umowę, za którą należy Ci się nagroda. Wieczorem przyjdzie czas na to, aby odpiąć wrotki i zacząć cieszyć się weekendem. Przed Tobą udane dwa dni, korzystaj. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Podświadomie czujesz, że to już najwyższy czas na zmianę, ale zanim to nastąpi, baw się i ciesz weekendem. Od poniedziałku zajmiesz się wszystkim tym, co ważne. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zanim zaczniesz szukać szczęścia tam, gdzie go nie ma, rozejrzyj się lepiej dookoła i sprawdź, czy obok nie ma tego czego najbardziej Ci potrzeba. Szczęście jest tuż obok. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Ryby

Zdobędziesz dziś ważne informacje, które pomogą Ci wygrać ważną batalię. Czas ucieka, warto załatwić wszystko to, na czym Ci zależy, jeszcze przed weekendem. 

Więcej o: