Blond to przeszłość! Do łask powraca zapomniany odcień. To największy hit na jesień 2022

Najmodniejsza fryzura na jesień 2022? W tym sezonie króluje mocha brunette. Jasne odcienie to przeszłość! Ciemne, ciepłe kaloryzacje włosów odejmują lat i wyglądają bardzo stylowo. Przedstawiamy najnowszy trend sezonu, który w dodatku pasuje każdej kobiecie.

Kolor włosów może zmienić wygląd całej twarzy, jeśli będzie odpowiednio dobrany. Są jednak takie odcienie, które pasują zarówno do ciepłych, jak i chłodnych karnacji. Taki jest kolor mocha brunette, który jest najgorętszym trendem tej jesieni. Świetnie ukrywa zmarszczki i podkreśla rysy twarzy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Najmodniejsza fryzura na jesień 2022. Poznaj koloryzację mocha brunette

Mocha brunette, jaki to kolor włosów? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ taką fryzurę charakteryzuje ciemna podstawa i jaśniejsze refleksy. W odcieniu przypomina kremową kawę, o ciepłych tonach, które mieszają się ze sobą. Taka fryzura najlepiej wygląda w przypadku włosów za ramiona. Wówczas, kosmyki mogą łączyć się ze sobą na pełnej długości, co daje lepszy efekt.

Sandra KubickaSandra Kubicka pozuje w pięknym trenczu. Ten model to perełka na jesień

 

Fryzury damskie 2022. Komu pasuje koloryzacja mocha brunette?

Mocha brunette to odcień, który pomimo tego, że nie jest blondem, pasuje niemal wszystkim kobietom. Ma ciepłe tony, które pięknie będą prezentować się jesienią, zwłaszcza w słońcu. Jasne refleksy optycznie odżywią pasma, a w dodatku będą wyglądały na gęste. Ciemne włosy wokół twarzy optycznie podkreślają kości policzkowe, co sprawia, ze twarz wygląda na smuklejszą, a zmarszczki zdają się być mniej widoczne. Ten trend jest uniwersalny, ponieważ pasuje i młodym i dojrzałym osobom.

konturowanie twarzyNowa metoda konturowania twarzy. Optycznie odejmuje kilogramów i lat

Jakie są najnowsze trendy 2022 w świecie fryzur? Postaw na grzywkę!

Oprócz koloryzacji w odcieniu brązu, w tym roku hitem są także cięcia z grzywką. Na czasie jest grzywka Curtain Bangs, która optycznie łagodzi rysy twarzy, dodając hollywoodzkiego looku. Modne są także grzywki proste i krótkie, które dodają "pazura" i wyglądają bardzo efektownie.

 
Więcej o: