Pokazała, jak szybko wysuszyć ubrania bez suszarki. Szybko okrzyknięto ją geniuszem

Pewna sprzątaczka, która jest bardzo aktywna na TikToku podzieliła się z obserwatorami patentem dotyczącym szybkiego suszenia ubrań w pomieszczeniu. Kreatywne rozwiązanie z pewnością ułatwi pracę w codziennych obowiązkach. - Wow, ale to jest niesamowite. Muszę to wypróbować - napisała jedna z internautek pod nagraniem na TikToku.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

TikTok to aplikacja, która cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify, który pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywa i ogląda filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Czasami są to viralowe trendy, a niekiedy sprawdzone patenty czy rozwiązania, które mogą usprawnić codzienne życie.

Zobacz wideo Kto jest lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Sprzątaczka zdradza sposób na suszenie prania. "To nie kosztuje zbyt dużo pieniędzy"

Ann Russell to aktywna użytkowniczka TikToka, która na co dzień pracuje jako sprzątaczka. Kobieta zyskała popularność na TikToku, dzięki pokazywaniu ciekawych rozwiązań i wskazówek dotyczących codziennych obowiązków domowych. Ostatnio jeden z fanów sprzątaczki, zadał jej następujące pytanie i poprosił, aby rozwiała jego wątpliwości: 

Czy możesz dać mi kilka wskazówek, jak suszyć pranie w zimną pogodę? Nie mogę włączyć suszarki ani grzejników ze względu na koszty.

Pokazała, jak szybko wysuszyć ubrania bez suszarki. Szybko okrzyknięto ją geniuszemPokazała, jak szybko wysuszyć ubrania bez suszarki. Szybko okrzyknięto ją geniuszem TikTok, screen: @annrussell03

Russell błyskawicznie pospieszyła z odpowiedzią i pokazała, że w takiej sytuacji zamieszcza w domu wentylator, który stawia obok prania, dzięki czemu schnie ono zdecydowanie szybciej. 

Polecam wentylator. Nie termowentylator. Wtedy wieje zimne powietrze. To nie kosztuje zbyt dużo pieniędzy

- wyjaśniła sprzątaczka. Zaraz później podzieliła się także radą z tymi, którzy mogą martwić się o to, jaki wpływ może mieć na zdrowie pozostawienie mokrego ubrania w pomieszczeniu, w którym spędza się czas. 

Zostaw lekko uchylone okno, aby ciepłe, wilgotne powietrze, które się unosi, lekko opadło. To działa naprawdę dobrze

- dodała. 

Pokazała, jak szybko wysuszyć ubrania bez suszarki. Szybko okrzyknięto ją geniuszemPokazała, jak szybko wysuszyć ubrania bez suszarki. Szybko okrzyknięto ją geniuszem TikTok, screen: @annrussell03

Obserwatorka: Najlepsza patenciara dla TikToku

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internautki podziękowały Russell za przydatną radę i przyznały, że na pewno wypróbują jej sposób na suszenie ubrań. Obserwatorzy napisali sprzątaczce wiele komplementów i poprosili ją, aby cały czas robiła, to co robi, bo dzięki temu pomaga innym. 

Geniusz!
Wow, ale to jest niesamowite. Muszę to wypróbować.
Najlepsza patenciara dla TikToku.
To jest świetna porada

- czytamy w komentarzach. 

Więcej o: