Żółte plamy na desce klozetowej? Mamy na to MYK! Wystarczy produkt za 1,5 zł i woda

Uciążliwe żółte plamy na desce klozetowej są zmorą dla wielu osób. Jak się ich pozbyć? Możemy posiłkować się chemią gospodarczą dostępną w sklepach i supermarketach, ale mamy lepszy i bardziej ekologiczny sposób.

Starsze pokolenie z pewnością pamięta czasy, gdy w sklepach nie było tylu produktów z kategorii chemii gospodarczej. Obecnie sklepowe półki się od nich uginają. Niekiedy te produkty kosztują krocie, a w czasach tak wysokiej inflacji warto szukać tańszych rozwiązań. Warto sięgnąć po sposoby naszych babć, które sprawdzały się lata temu i teraz. 

Te lunchboxy zachęcą do jedzenia największego niejadka. Mamy na nie MYKTe lunchboxy zachęcą do jedzenia największego niejadka. Mamy na nie MYK

Jak się pozbyć żółtych plam na desce klozetowej? Przygotuj domową pastę 

Nasz Mykowy ekspert Tomasz Pazdyk w dzisiejszym odcinku przedstawia sposób na pozbycie się uciążliwych żółtych plam z deski klozetowej. Jest to naprawdę bardzo proste, a produkty potrzebne do przygotowania pasty większość z was znajdzie w swoich szafkach kuchennych. Warto podkreślić, że ten trik nie tylko jest skuteczny, ale również niezwykle tani. 

Jedyne czego potrzebujecie to woda i soda oczyszczona. Zobaczcie sami, jak Tomek przygotowuje domową pastę. 

Myk - Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelkiMyk - Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelki

Nowe odcinki "Myk" w każdą sobotę o godz. 8 na stronie głównej Gazeta.

Więcej o: