Pamiętacie Taylor z "Mody na sukces"? Aktorka dziś ma 60 lat i wygląda zupełnie inaczej

Moda na sukces to telewizyjny fenomen. Saga o rodzinie Forresterów po raz pierwszy została wyemitowana w 1987 roku i wciąż trwa jej produkcja! Jej gwiazdą była serialowa Taylor, czyli Hunter Tylo. Ta piękna aktorka została wyjątkowo brutalnie doświadczona przez życie.

Łącznie ta znana opera mydlana dorobiła się 8700 odcinków! W Polsce zadebiutowała dopiero w 1994 roku i szybko podbiła serca widzów, choć popularność systematycznie spadała. Po 20 latach telewizyjna jedynka zrezygnowała z niej całkowicie, jest to jednocześnie najdłużej emitowany serial w historii polskiej telewizji. I chyba najbardziej nużący.Osią wydarzeń były perypetie miłosne Forresterów na czele z Ridgem Forresterem, który przez większość życia wahał się uczuciowo między dwiema kobietami: Brook i Taylor. Grająca tę drugą Hunter Tylo została zaliczona do 50 najpiękniejszych na świecie kobiet według magazynu People. 

 

Subtelna, piękna i inteligentna żona Ridge'a. Świat pokochał ją również za film 

Córka maharadży

Za pięknym uśmiechem krył się jednak wielki smutek. Taylor doświadczyła paru ogromnych tragedii, nie miała też szczęścia w życiu uczuciowym. Urodziła się w Texasie jako Deborah Jo Hunter. Jej uroda Hunter szybko została dostrzeżona, trafiła do konkursów piękności, modelingu, wystąpiła też w kilkuset reklamach. Miała zdolności aktorskie, dlatego też produkcja bardzo chciała dołączyć ją do obsady aktorskiej Mody na sukces. Aktorka trzykrotnie wychodziła za mąż, z pierwszego małżeństwa miała syna, z kolejnego dwie córki i syna. Rodzinne szczęście przerwała choroba. U kilkuletniej córki zdiagnozowano rzadkiego raka gałki ocznej, przez co oko trzeba było usunąć. 

 

Dramatyczna śmierć syna. Życie jej nie oszczędzało

Rozpad rodziny bardzo źle znosił syn Hunter z pierwszego małżeństwa-Christopher. Chorował na epilepsję, ale miał też duże problemy z emocjami i depresją, dlatego rodzice postanowili umieścić go w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym. Aktorka nie wiedziała jednak, że jest nastawiony na niemedyczne sposoby leczenia, np. akupunkturę. Synowi Tylor odstawiono leki na epilepsję i antydepresyjne bez wiedzy rodziców i w wyniku tego utonął w basenie. Miał zaledwie 19 lat. Dramat rodzinny znalazł finał w sądzie, gdzie odebrano uprawnienia lekarskie terapeutom Christophera. Po tym Hunter nigdy nie doszła do siebie. Rozpadło się jej drugie małżeństwo. I ku uciesze fanów po tym związała się z serialowym Ridgem Forresterem, czyli Ronnem Mossem. Romans jednak nie potrwał zbyt długo, ponieważ bardzo religijna Hunter spotkała na forum katolickim mężczyznę, który z miejsca zawładnął jej sercem. W 2009 roku wzięła ślub z Gerssonem Archilla. Niedługo potem okazało się, że ma on skłonności do przemocy, znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną. Przez jego zaborczość odeszła z Mody na sukces. 

 

W międzyczasie u Hunter pojawił się inny problem, nie mogła pogodzić się z przemijaniem i szybko uzależniła się od medycyny estetycznej. Stopniowo coraz bardziej ingerowała w swój wygląd, a jej twarz zaczęła przypominać maskę. 

 
Dla każdej kobiety "40" oznacza przekroczenie granicy między młodością i starością. Gdyby istniało lekarstwo na zatrzymanie młodości, zapłaciłabym każdą cenę.

Obecnie poświęciła się pomocy kobietom, które doświadczyły przemocy domowej.

Więcej o: