Panna młoda wprawiła w osłupienie tym, co zrobiła na weselu. "Jej pieniądze. Jej decyzja"

Panny młode coraz częściej decydują się mieć na swoim ślubie dodatkową sukienkę na przebranie, szczególnie w przypadku, gdy pierwsza kreacja jest długa, ma obszerną spódnicę lub długi tren. Ta panna młoda zdecydowała się jednak na zupełnie inne, dość szokujące rozwiązanie.
Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Dla niemal każdej panny młodej suknia ślubna jest jednym z najważniejszych elementów ślubu oraz wesela. Nierzadko kobiety przeznaczają na swoje kreacje kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy. Bardzo często panny młode podczas ślubu występują nie w jednej, a dwój lub trzech kreacjach, przebierając się w nieco wygodniejsze sukienki, które umożliwiają im swobodną zabawę. Jednak co w przypadku, gdy panna młoda zapomni swojej drugiej sukienki? Pewna panna młoda wpadła na szalony pomysł. 

TikTokerka zrobiła dokładnie te same zakupy, co roku temu. 'To nie są suche liczby' Poszła do sklepu po dokładnie takie same produkty, jak rok temu. Różnica szokuje. "Chcę żyć w normalnym kraju"

Panna młoda podczas wesela kazała obciąć swoją suknię

Użytkowniczka prowadząca na Instagramie profil pod nazwą @morgan.glos podzieliła się krótkim nagraniem ze swojego ślubu. Widać na nim, jak pewna kobieta pomaga jej skrócić tiulową spódnicę sukni ślubnej przy pomocy nożyczek. - Zapomnieliśmy zabrać moją zapasową sukienkę wieczorową, więc postanowiłam nosić moją suknię ślubną przez całą noc - napisała w komentarzu pod filmikiem.

Spojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażysty Spojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażysty. Ludzie mówią, że sama jest sobie winna

Wideo obejrzało ponad 5,8 mln osób, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Okazuje się, że niestandardowy pomysł panny młodej podzielił internautki:

A teraz załóż ją na waszą pierwszą rocznicę
Dlatego kupujesz kolejną sukienkę na przyjęcie, jak każdy
Szczerze, wygląda uroczo, nawet nie wygląda na obciętą
Moją pierwszą myślą było: dlaczego??? Ale szczerze mówiąc, to super słodkie i ważniejsze jest cieszenie się dniem niż martwienie się o sukienkę, której nigdy więcej się nie założy!
To urocze, ale nie mogłabym po tym, ile prawdopodobnie kosztowała
Jej sukienka, Jej pieniądze. Jej decyzja

- czytamy.

Więcej o: