Jak wieszać pranie, by schło szybciej? Banalny trik! "Takie proste, a takie genialne!"

Suszenie prania w okresie jesienno-zimowym bywa problematyczne, a nie każdy może pozwolić sobie np. na suszarkę elektryczną. Istnieje jednak prosty sposób, dzięki któremu skutecznie można przyspieszyć schnięcie prania. Raz wypróbujesz, już zawsze będziesz tak robić!
Zobacz wideo O komórkach z krwi pępowinowej mówi się coraz więcej, ale co to tak naprawdę jest? [MAMY CZAS]

Najczęstszym sposobem suszenia prania, jeśli ktoś nie ma w domu suszarki elektrycznej lub suszarni, jest rozwieszanie ubrań na suszarce rozstawianej w różnych zakątkach mieszkania. Nie da się jednak ukryć, że tak suszone pranie w sezonie jesienno-zimowym wymaga naprawdę sporo czasu, by dokładnie wyschło. Pewna tiktokerka podzieliła się genialnym patentem na to, jak przyspieszyć schnięcie prania i jednocześnie zwiększyć ilość miejsca na suszarce.

TikTokerka zrobiła dokładnie te same zakupy, co roku temu. 'To nie są suche liczby'Poszła do sklepu po dokładnie takie same produkty, jak rok temu. Różnica szokuje. "Chcę żyć w normalnym kraju"

Pokazała, jak wieszać pranie, by schło szybciej. "Zawszę widzę, jak moja mama tak robi. Myślę, że mamy wiedzą najlepiej"

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, porady makijażowe, przepisy, a także wiele domowych trików. Jedna z użytkowniczek TikToka podzieliła się na swoim profilu świetnym patentem na to, jak wieszać pranie, by schło znacznie szybciej. - Czy twoje ubrania schną w nieskończoność? Oto wskazówka. Zamiast klasycznego wieszania ich obok siebie, powieś je na wieszakach. To skróci czas suszenia, ponieważ między ubraniami jest większy przepływ powietrza. Do tego maksymalizuje to przestrzeń dla większej liczby ubrań - wyjaśniła kobieta na nagraniu.

Czy są jeszcze jakieś wskazówki, których mogłabyś udzielić? Czy mogę tak suszyć cokolwiek, czy powinnam to robić tylko z lżejszą odzieżą?

- dopytała jedna z osób.

Dobrze je potrząśnij przed powieszeniem, aby przyspieszyć schnięcie! Upewnij się, że zostawiłaś również przestrzeń między ubraniami

- odpisała kobieta.

Brudna toaleta (zdjęcie ilustracyjne)Wlej mieszankę na 15 minut do toalety. Pozbędziesz się zacieków i osadu

Takie proste, a takie genialne!
Zawszę widzę, jak moja mama tak robi. Myślę, że mamy wiedzą najlepiej
Robię tak

- komentują internautki oraz internauci w komentarzach pod opublikowanym filmikiem.