Masz tajemniczą linię na dłoni? To linia Anioła Stróża! Niewiele osób ją posiada

Nie każdy posiada na dłoni pewną linię, która przez niektórych uznawana jest za linię Anioła Stróża. To swego rodzaju symbol o szczególnym znaczeniu. Są osoby, które przypisują jej wpływ na swoje losy. Sprawdź, czy dotyczy to również ciebie.

Wróżenie z ręki nosi nazwę chiromancja i jest znane od wieków! Polega na odczytywaniu linii widocznych po wewnętrznej stronie dłoni i na nadgarstku. Osoby zajmujące się tą techniką potrafią odnaleźć w dłoniach znaki i odczytać ich szczególne znaczenie. Czym jest linia Anioła Stróża i co oznacza?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Gdzie znajduje się linia Anioła Stróża? Nie każdy ją ma

Zdaniem osób, które stosują tego rodzaju praktyki, człowiek posiada w swoim ciele trzy najważniejsze linie. Jest to linia życia, która świadczy o energii, jaką człowiek w sobie posiada, linia serca, która mówi o miłości, relacjach i uczuciach, jakie w sobie mamy, a także linia głowy, która ponoć ma w sobie zawartą mądrość życiową, jaka jest w danym człowieku, a także jego potencjał intelektualny. Niektórzy posiadają jednak jeszcze jedną linię, znajdującą się na dłoni. Jest to linia Anioła Stróża, która usytuowana jest równolegle do linii życia, ale znajduje się bliżej kciuka. Wg wierzeń, ta linia to dar od niebios.

Co oznacza linia Anioła Stróża? Te osoby mogą liczyć na błogosławieństwo

Linia Anioła Stróża znajduje się na prawej dłoni, ale nie każdy ją ma. Przebiega od środka nadgarstka do 3/4 dłoni w górę. To linia papilarna, która wg wierzeń jest pamiątką po przeżyciach, które mieliśmy w poprzednim wcieleniu. Zdarza się, w bardzo rzadkich przypadkach, że pojawia się na dłoni lewej i wówczas jest to prawdziwe błogosławieństwo. To oznaka, że czuwa nad nami Anioł Stróż, a być może nosimy w sobie szczególny dar odziedziczony w kolejnym pokoleniu po przodkach. Takie osoby mogą być uznawane za szczęściarzy, a jeśli nie wierzą w moc linii, nie zaszkodzi im odebrać to jako pozytywną myśl.

Więcej o: