Agata Rubik pokazała swój posiłek. "Zdrowe i jakie pyszne". Znów jest na diecie?

Agata Rubik po raz kolejny postanowiła uchylić rąbka tajemnicy swojej codzienności. Na swoim Instagramie pokazała jedno ze swoich ostatnich śniadań. - Zdrowe i jakie pyszne - przyznała. Co tym razem znalazło się na talerzu żony Piotra Rubika?
Zobacz wideo O komórkach z krwi pępowinowej mówi się coraz więcej, ale co to tak naprawdę jest? [MAMY CZAS]

Agata Rubik zdobywa w sieci coraz większą popularność. Jej dystans, naturalność oraz poczucie humoru sprawiają, ze na Instagramie zgromadziła do tej pory ponad 162 tys. obserwujących, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na początku tego roku, żona Piotra Rubika postanowiła pozbyć się kilku kilogramów. - To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia: 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. (...) I żeby była jasność, nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza - powiedziała w styczniu, widząc na wadze 64,6 kg. Przez kolejne trzy miesiące relacjonowała swoje postępy w odchudzaniu na Instagramie. - Powrót do ulubionej wagi. Spadek o prawie 8 kg w porównaniu do wagi ze stycznia - powiedziała na profilu pod koniec marca.

Anna Wendzikowska o mobbingu: Poznajcie skalę problemu. 'Może komuś uratowałaś życie' (zdjęcie ilustracyjne)Anna Wendzikowska o mobbingu: Poznajcie skalę problemu. "Może komuś uratowałaś życie"

Agata Rubik pokazała swój posiłek. "Boskie śniadanko"

Agata Rubik od czasu do czasu dzieli się na swoim instagramowym profilu szczegółami związanymi z dbaniem o formę, pokazuje także niektóre swoje posiłki. Ostatnio na relacji opublikowała zdjęcie śniadania.

Ale mi Madzia zrobiła boskie śniadanko! Zdrowe i jakie pyszne... Jajka na batatach i pomidorach z płynnymi żółtkami, do tego awokado, namoczone orzechy i domowe kiszone ogórki

- napisała.

Agata Rubik pokazała swoje śniadanieAgata Rubik pokazała swoje śniadanie https://www.instagram.com/agata_rubik/ screen

Violetta VillasTe gwiazdy nazywały się inaczej! "Nazwisko nie mieściło się pod zdjęciem"

Jak Agata Rubik dba o swoją sylwetkę?

Agata Rubik zakończyła odchudzanie w marcu, ale niezmiennie zwraca ogromną uwagę na zdrowe żywienie. - Teraz już nie chcę schudnąć, teraz to chcę utrzymać efekty, które udało mi się wypracować. Chciałam schudnąć, ale to było na początku roku, kiedy bardzo przytyłam pod koniec roku i podczas świąt - powiedziała kilka miesięcy temu na Instagramie. Aby utrzymać ciało w dobrej kondycji, żona Piotra Rubika dba o aktywność fizyczną, a także wykonuje regularne masaże antycellulitowe w domowym zaciszu. Pilnuje także godzin swoich posiłków. - Zazwyczaj jem między 11:00-18:00. Z tym śniadaniem to bywa bardzo różnie, ale raczej nie jem wcześniej niż o 10, natomiast ostatni posiłek staram się jeść przed 19 - napisała jakiś czas temu na swoim profilu, odpowiadając na pytanie jednej z obserwatorek. 

Więcej o: