Te gwiazdy poddawały się wielu operacjom plastycznym. Pamiętacie, jak wyglądały przed nimi?

Operacje plastyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej cieszą się wśród gwiazd olbrzymią popularnością. Niektóre sięgają po nie bardzo chętnie. Jak na przestrzeni lat zmieniły się celebrytki, które zmieniły swój wygląd z pomocą skalpela?

Dziś wyglądają zupełnie inaczej, niż gdy zaczynały swoją przygodę w show-biznesie. Otwarcie i bez wstydu mówią o operacjach i zabiegach medycyny estetycznej, jakie przeszły. Jak zmieniły się na przestrzeni lat Ewelina Kubiak, Katarzyna Alexander i Blanka Lipińska i kim jest najpopularniejsza "kobieta kot"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Ewelina Kubiak otwarcie mówi o zabiegach, którym się poddała

Ewel0na, a prywatnie Ewelina Kubiak, zyskała popularność za sprawą uczestnictwa w programie "Warsaw Shore". Celebrytka otwarcie mówi o operacjach, które przeszła — m.in. powiększyła piersi, podniosła pośladki, poddała się liposukcji oraz innym zabiegom odmieniającym wygląd jej oczu, brwi, ust i nosa. Nie da się ukryć, że od emisji pierwszego odcinka programu zmieniła się nie do poznania.

 

Laluna Unique pokazuje, jak zmieniła się na przestrzeni lat

Laluna Unique, a właściwie Katarzyna Alexander, to jedna z uczestniczek programu "Królowe życia". Z pomocą skalpela przeszła olbrzymią metamorfozę — poprawiła biust, pośladki, brzuch oraz zrobiła lifting całej twarzy. Gwiazda w swoich mediach społecznościowych niejednokrotnie pokazywała, jak bardzo zmieniła się na przestrzeni lat.

 

Blanka Lipińska: jestem zrobiona na tyle, na ile było mnie stać

Także Blanka Lipińska otwarcie mówi o metamorfozie, jaką przeszła dzięki diecie i zabiegom medycyny estetycznej. Autorka "365 dni" nie ma w zwyczaju przejmować się opinią innych, dlatego bez problemu na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami z przeszłości, na których wyglądała zupełnie inaczej. W rozmowie z Dzień dobry TVN przyznała:

Nigdy nie będę udawać, że mam dietę zmieniającą rysy twarzy. Jestem zrobiona na tyle, na ile było mnie stać. Na tyle, ile uznałam, że będę wyglądać jeszcze w miarę naturalnie, by nie przypominać "kobiety-kota"

Blanka Lipińska dziś i kiedyśBlanka Lipińska dziś i kiedyś Instagram/ @blanka_lipinska

 

Jocelyn Wildenstein, znana jako "kobieta kot", zaprzecza plotkom, że poddawała się operacjom plastycznym

"Kobietą kot" została okrzyknięta Jocelyn Wildenstein. Jej dążenie do ideału piękna sprawiło, że dziś zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. W młodości gwiazda zajmowała się modelingiem, a jej uroda zachwycała wszystkich. Gwiazda do dziś zaprzecza, by miała poddać się operacjom plastycznym.

 
 
Więcej o: