Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów. Te cięcia optycznie zagęszczą i odżywią pasma

Chcesz, aby twoje włosy już zawsze wyglądały na gęste i zdrowie? Oto modne fryzury damskie dla cienkich i rzadkich włosów! Zdjęcia tych cięć być może zainspirują cię do zmiany. To fryzury dla dojrzałych kobiet, ale i tych młodych. Potrafią nawet odjąć optycznie lat.

Jakie fryzury są idealne dla cienkich i rzadkich włosów? Znamy sposoby na to, aby wyglądały na gęste i mocne. Oto trzy fryzury idealne dla każdej z pań. Są również idealne na jesień.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Fryzury dla rzadkich włosów, to niskie koki! Bun robi furorę jesienią

Niskie koki typu Bun to idealne rozwiązanie dla osób o rzadkich włosach. Delikatnie natapirowane, związane i podpięte włosy będą wyglądały na o wiele gęstsze i bardziej puszyste. Taka fryzura jest elegancka i idealna dla pań w każdym wieku. Jest hitem szczególnie jesienią, ponieważ sprawdzi się podczas największego wiatru! Łatwo ukryć ją pod kapturem w czasie deszczu, a w dodatku fantastycznie komponuje się z jesiennymi płaszczami i trenczami.

 

Fryzury dla cienkich włosów, to przede wszystkim te o średniej długości

Jeśli masz cienkie włosy, nie musisz ścinać ich na krótko, ani męczyć grzebieniem, aby je natapirować. Układanie ich prostownicą, czy lokówką może się przydać, jednak znamy fryzurę, która nie wymaga żadnego z tych zabiegów! Nie jest krótka, a jedynie półdługa. Chodzi o Boba, który od lat trenduje w świecie fryzur z klasą, które są bardzo uniwersalne. Polega na podcięciu włosów z tyłu w taki sposób, że wyglądają na krótsze. Te z przodu głowy, są dłuższe i "otulają" boki twarzy. Przez specyficzny rodzaj podcięcia, pasma z tyłu same unoszą się ku górze! Przez to wyglądają na gęste i zdrowe.

 

Fryzura, która dodaje objętości! Noszą ją nawet dzieci, ale jest pełna wdzięku

W szkole podstawowej wiele dziewczynek nosi warkoczyki, nie ma jednak powodów, aby rezygnować z tego uczesania w wieku dorosłym! Od kilku sezonów hitem jest warkocz dobierany, który w przeciwieństwie do tradycyjnego sprawia, że włosy wyglądają na grube i mocne. Polega na "dobieraniu" kolejnych pasm z obu stron, ale wcale nie są to trzy pasma, jak w przypadku klasycznego wariantu. Taka fryzura jest nie tylko efektowna, ale i bardzo praktyczna. Trzyma się do kilkunastu godzin!

 
Więcej o: