Roksana Węgiel błyszczy w dopasowanym bikini z sieciówki. Jej figura robi wrażenie! "Jesteś cudowna"

Roksana Węgiel na wakacjach w Turcji korzysta ze słońca. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, gdzie pozuje w dopasowanym bikini. Jej strój znakomicie podkreślił figurę. Fani są zachwyceni, a w komentarzach komplementom nie ma końca. To model ze znanej sieciówki!

Roksana Węgiel rozpoczynała swoją karierę, jako nastolatka. Dziś, to młoda kobieta, ale przede wszystkim wokalistka z krwi i kości! Jej kariera nie zwalnia, a zasięgi w social mediach stale rosną. Na instagramowym profilu obserwuje ją ponad milion osób! Ostatnio opublikowała zdjęcie w bikini, czym wzbudziła niemałe zainteresowanie fanów. W komentarzach roi się od komplementów!

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel w modnym bikini, które podkreśla sylwetkę

Roksana Węgiel postanowiła uciec na chwilę od pochmurnej, polskiej jesieni i właśnie zażywa słonecznych kąpieli w Turcji. Na instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w neonowym bikini. Jej strój to jeden z hitów minionego lata! Ma bardzo modny kolor, a fason znakomicie podkreśla jej figurę. Dodatkowo to bikini w zwierzęcy print typu zebra. Nic dziwnego, ze fani byli oczarowani. Pisali:

Jak to jest być taką idealną?
Boże, jesteś cudowna! 
Z Gwiazdki, zrobiła się GWIAZDA.
Ślicznie wyglądasz
Promieniejesz
 

Roksana Węgiel ma bikini, które jest ze znanej sieciówki. Gdzie je kupiła?

Bikini, które ma na sobie Roksana Węgiel, to model z Tezenis! Góra kosztuje 71,99 złotych.

Bikini Roksany Węgiel z TezenisBikini Roksany Węgiel z Tezenis Tezenis

Neonowe bikini znajdziesz też w sklepach Sinsay i CA

Neonowe bikini jest modne niezależnie od pory roku. Roxie Węgiel wybrała fason w seledynowym kolorze. My znaleźliśmy równie modny model w sklepie Sinsay. Jest w kolorze pomarańczowym za 29,99 zł.

modne bikini damskie Sinsaymodne bikini damskie Sinsay Sinsay

Bikini w jaskrawym kolorze, to także modna propozycja ze sklepów CA. Sieciówka oferuje klasyczny model, ale ze stylowym marszczeniem na staniku, które optycznie powiększa biust. Strój kąpielowy może kupić w dwóch elementach osobno, a każda z części kosztuje 49,99 złotych.

neonowe bikini na lato CAneonowe bikini na lato CA CA

Więcej o: