Wizyta u fryzjera zmieniła się w koszmar. Nie tego chciała. "Wolałabym chyba wyłysieć"

Poszła do fryzjera, bo chciała zmienić kolor swoich włosów. Szybko jednak pożałowała tej decyzji. Oprócz tego, że wcale nie takiego koloru oczekiwała, to jej włosy zostały komplatnie zniszczone. Załamała się, gdy przeczesała je szczotką. - Nigdy więcej - napisała pod wideo.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam nie tylko układy taneczne, lecz także makijażowe triki, stylizacje, trendy oraz domowe porady. Dużą popularnością cieszą się także historie z życie wzięte, które często stają się viralami i trafiają do milionów osób. Niektóre z nich przyprawiają o dreszcze. 

Spojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażysty Spojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażysty. Ludzie mówią, że sama jest sobie winna

Wizyta u fryzjera skończyła się katastrofą. "Teraz moje włosy są tak cholernie brzydkie"

Eksperymentowanie z fryzurą pod okiem niedoświadczonego fryzjera może być fatalne w skutkach. Na własnych włosach, przekonała się o tym dziewczyna prowadząca na TikToku konto pod nazwą @summertoksoflife. Na swoim profilu opublikowała filmik, na którym opowiedziała o feralnej wizycie w salonie fryzjerskim, do którego udała się, by zmienić nieco kolor swoich włosów. Okazało się jednak, że fryzjerka podczas rozjaśniania, popaliła dziewczynie włosy. Gdy ta wróciła do domu i spróbowała rozczesać kosmyki, na szczotce zostały jej całe kępki włosów.

Właśnie wróciłam z salonu i to się stało

- napisała na filmiku. - Nawet nie zrobili dobrze koloru. #wypadaniewłosów #włosy #rozjaśnianie # nigdywięcej - dodała w opisie.

TikTokerka zrobiła dokładnie te same zakupy, co roku temu. 'To nie są suche liczby' Poszła do sklepu po dokładnie takie same produkty, jak rok temu. Różnica szokuje. "Chcę żyć w normalnym kraju"

Filmik obejrzało ponad 9,6 mln osób. W drugim filmiku, który dodała, opowiedziała o tym, że udało jej się odzyskać pieniądze, ale jednocześnie poprosiła o naprawienie koloryzacji:

Powiedziałam im, aby poprawili kolor moich włosów, ponieważ nie chciałam, aby były w połowie blond, w połowie czarne. Zobaczcie, co zrobili. Niby jest naprawiona, ale dlaczego jest nierówna? Jestem wściekła, bo teraz moje włosy są tak cholernie brzydkie. Wiem, że moje włosy potrzebują odpoczynku, ale teraz wolałabym chyba wyłysieć.

Tiktokerka postanowiła w kolejnych filmikach informować o stanie swoich włosów. Teraz skupia się przede wszystkim na regeneracji włosów poprzez odpowiednią ich pielęgnację.

Więcej o: