Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu. "Proszę się więcej nie malować"

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami, które zrobiła o poranku, tuż przed pracą. Aktorka pokazała się na nich zupełnie bez makijażu. Jak wygląda w naturalnej wersji? Fanki nie mają wątpliwości. - Bez makijażu wygląda pani tak młodziutko - komentują.
Zobacz wideo O komórkach z krwi pępowinowej mówi się coraz więcej, ale co to tak naprawdę jest? [MAMY CZAS]

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Spełnia się zawodowo nie tylko jako aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, lecz także jako jurorka telewizyjnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dołączyła do jury w drugiej edycji po tym, jak wygrała pierwszą. Katarzyna Skrzynecka aktywnie prowadzi także swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 189 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu. Fanki: Jaka pani jest piękna bez tej tony makijażu

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia zrobione o poranku przed zrobieniem makijażu oraz fryzury do telewizyjnych nagrań. - 05:30 w niedzielę... to nie jest najulubieńszy czas na bycie w pracy... zwłaszcza po nocnej podróży ze spektakli wyjazdowych... Ale cieszymy się wszyscy, że pracę w ogóle mamy... bo jak pokazał wszystkim lockdown szask prask i możemy jej nie mieć. Nie narzekaj zatem, człeku! Dzisiaj zrealizujemy kolejny odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo. A teraz, Kochani Mistrzowie wizażu, zróbcie coś z tą półprzytomną gębą @furdyna_makeup umaluje, @annarosolsky uczesze, @mariusz_mario_swatt ubierze i będzie nie do wiary "piętknie" - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Proszę się więcej nie malować! Tak jest pięknie!
Bez makijażu też jest pięknie i wyjątkowo
Piękniej niż ze sztucznymi rzęsami
Pani Kasiu, jest pani piękna kobietą bez tego makijażu... Teraz dopiero widać, jak podobna jest córką do pani
Bez makijażu też przepięknie. Trzydziestka jak nic
Właśnie miałam napisać jaka pani jest piękna bez tej tony makijażu... Ale myślę sobie to nieeleganckie tak pisać, ale potem zerknęłam na komentarze i widzę, że takich przemyśleń jak moje jest mnóstwo. Dlatego pani Kasiu, zachęcamy do bycia częściej naturalną jako wzór do naśladowania
Niech tak już zostanie. Bez sztucznych rzęs i nadmiaru makijażu. Naturalne piękno
Bez makijażu wygląda pani tak młodziutko i pięknie
Makijaż niepotrzebny pani Kasiu, jest pani piękna naturalnie

- czytamy.

Więcej o: