Przyznała się do trójkąta w łóżku. Oprócz męża jest w nim też Bóg

Nita Marie to 46-latka z Kolorado, o której jakiś czas temu zrobiło się głośno w mediach na całym świecie. Wszystko za sprawą zaskakującego wyznania. Jak zdradziła kobieta, w czasie uniesień miłosnych z mężem zawsze towarzyszy jej... Bóg.

Nita Marie od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Poza tym prowadzi także konto na platformie OnlyFans. Warto zaznaczyć, że serwis ten dopuszcza publikowanie materiałów, które np. na Facebooku czy Instagramie byłyby blokowane. Dozwolone są więc treści zawierające m.in. nagość, w tym erotyczne i pornograficzne, co oczywiście szybko zostało wykorzystane przez osoby chcące udostępniać tego typu materiały za określoną opłatą.

Co ciekawe, Nita Marie twierdzi, że jest chrześcijanką. Jej działalność w sieci może więc zadziwiać wiele osób. Kobieta zaskoczyła swoich fanów między innymi wyznaniem, że Bóg chce, by robiła striptiz na Instagramie. Z tego powodu zainteresowały się nią media.

"Poprosiłam Boga, by do nas dołączył"

Jakiś czas temu Nita udzieliła wywiadu "This Morning". W czasie rozmowy wyznała między innymi, że do swojej sypialni oprócz męża zaprasza także Boga. Jak podkreśliła, zawsze przed stosunkiem odmawia modlitwę, dzięki czemu czuje obecność stwórcy w jej przestrzeni. I jak dodała, "trójkąt" z Bogiem zapewnił jej najlepszy seks w życiu. 

Zobacz wideo Trzaskowski o ślubach par jednopłciowych: Od tego trzeba zacząć, na to jest przyzwolenie społeczne

 - Jeżeli zapraszasz Boga, by był częścią stosunku, zmieniasz fizyczny akt w coś duchowego i świętego. Już za pierwszym razem, gdy się kochaliśmy z moim mężem, poprosiłam Boga, by do nas dołączył - wyznała. Całą rozmowę z influencerką obejrzycie tutaj:

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: