Pamiętacie Susan z "Gotowych na wszystko"? 18 lat temu podbiła serca widzów. Dziś jest nie do poznania!

Serial "Gotowe na wszystko" zadebiutował na ekranach w 2004 roku. Perypetie pięciu (a później czterech) przyjaciółek-sąsiadek szybko zyskały uwagę telewidzów, a serial zyskał rekordową oglądalność. 18 lat po emisji serialu, jednak z głównych bohaterek - Susan, ma 57 lat. Teri Hatcher zmieniła się nie do poznania!

Serial "Gotowe na wszystko" oryginalnie nosił nazwę Desperate Housewives, co w dosłownym tłumaczeniu oznaczało zdesperowane gospodynie domowe. Głównymi bohaterkami były: Susan Mayer (Teri Hatcher) - rozwiedziona kobieta z nastoletnią córką; Bree Van De Kamp (Marcia Cross) - idealna żona, matka i sąsiadka; Gabrielle Solis (Eva Longoria) - żona bogatego przedsiębiorcy; Lynette Scavo (Felicity Huffman) - matka czwórki nieznośnych dzieci oraz żona męża, który jest w ciągłych rozjazdach; Mary Alice Young (Brenda Strong) - z pozoru szczęśliwa żona i mężatka, która popełnia samobójstwo i od pierwszych scen staje się narratorką w poszczególnych odcinkach. Od emisji serialu minęło już 18 lat. Jedna z aktorek, Teri Hatcher grająca Susan skończyła niedawno 57 lat. Jak wygląda i co u niej słychać?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo "Minuta ciszy" - wywiad z twórcami nowego serialu Canal+

"Gotowe na wszystko" wyemitowano 18 lat temu. Kim była Susan?

Pełne imię i nazwisko jednej z głównych bohaterek brzmi Susan Bremmer Mayer Delfino. Kobieta jest jedną z pięciu sąsiadek-przyjaciółek, które zamieszkują fikcyjną ulicę Wisteria Lane. Jej znakiem rozpoznawczym był chodzący za nią... pech. Wierzyła, ze nie opuszcza jej na krok i niestety, bardzo często przytrafiały jej się niechciane sytuacje. Wykazywała się również ogromnym instynktem macierzyńskim, który niestety stał się też jej źródłem rozczarowania, kiedy urodziła dziecko.

 

Katarzyna CichopekKasia Cichopek zachwyca w sukience za prawie 1 tys. zł. "Przepięknie"

Teri Hatcher skończyła 57 lat. Jak zmieniła się serialowa Susan?

Niestety, grająca Susan Teri Hatcher bardzo rzadko grywa w filmach. Obecnie nie pojawiła się na ekranach od 2006 roku, czyli właśnie emisji "gotowych na wszystko". Co warto wiedzieć, wcześniej miała już na swoim koncie wielkie debiuty. M.in. w latach 1993–1997 zagrała w produkcji "Nowe Przygody Supermana". Ma na swoim koncie nagrody "Saturn", "Emmy" i "Złoty Glob", za najlepszą rolę komediową.

W 2022 roku aktorka ma 57 lat. Wielokrotnie przez lata mijające od emisji serialu eksperymentowała z medycyną estetyczną, zmieniając niemal całkowicie swój wygląd. Pomimo tego, że jej głowę nadal zdobią błyszczące, ciemne włosy, to twarz wygląda zupełnie inaczej. Jest mocno ponaciągana, a rysy nie tylko z powodu wieku, ale i właśnie ingerencji chirurgów, są zupełnie inne niż kiedyś. Prywatnie, jest szczęśliwą mamą, a także... pisarką. Wydała książkę o zabawnym tytule "Spalony tost, czyli życiowa filozofia Teri".

 

Paznokcie na HalloweenModne paznokcie na Halloween. Najciekawsze pomysły na upiorne zdobienia

 
Więcej o: