Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko! Zdradził jego płeć? Z piątą żoną ogłosili radosną nowinę

Michał Wiśniewski wraz ze swoją piątą żoną opublikowali w social mediach zdjęcie syna, który trzyma test ciążowy. Podpis fotografii nie pozostawia wątpliwości. Para spodziewa się drugiego wspólnego dziecka! Piosenkarz zasugerował imię i płeć dziecka jednym z hasztagów...

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że pragnie mieć dużą rodzinę. W wywiadach wspominał o marzeniu z dzieciństwa, które polegało na długim, wigilijnym stole, do którego zasiada mnóstwo bliskich i dobrych dla siebie osób. Pomimo tego, że jego rodzina jest jak sam o niej mówi - patchworkowa, można powiedzieć, że udało mu się to marzenie zrealizować. Aktualnie gwiazdor oczekuje na szóste dziecko.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Szóste dziecko Michała Wiśniewskiego, ale drugie z Polą. Para niedawno wzięła ślub

Michał Wiśniewski nie ma szczęścia do małżeństw. Pierwszy zarejestrowany w urzędzie związek, to ten z początku kariery "Ich Troje". Wówczas, Wiśniewski ożenił się z Magdą Femme, pierwszą wokalistką grupy. Ze względu na szalejące za nim fanki, oraz nałożony sobie PR zespołu, para nie chciała mówić o tym publicznie. Sprawa wyszła na jaw już po odejściu z zespołu piosenkarki, a w momencie gdy piosenkarz związał się z nową kobietą, choreografką zespołu Martą Mandarynkiewicz. Wówczas, musiał wziąć rozwód, więc sprawa się wydała. Z Mandaryną związał się w 2001 roku, a w 2002 roku wzięli medialny ślub w Kirunie. Był transmitowany w telewizji i towarzyszyła mu podniosła atmosfera. Przepychu dodawał fakt, że odbył się on w lodowym, szwedzkim zamku, a parze towarzyszył sztab organizatorów. Zakochani doczekali się dwójki dzieci - starszego Xaviera i młodszej Fabienne. Para rozstała się w 2006 roku.

 

Następna była Anna Świątczak, która co ciekawe, od niedawna znów jest wokalistką w zespole. Wtedy, bo w 2005 roku dołączyła do zespołu na miejsce wokalistki Justyny Majkowskiej. W 2006 roku nie była już tylko liderką grupy, ale i żoną czerwonowłosego celebryty. Spodziewała się także pierwszego dziecka, córeczki Etiennette. Para doczekała się też drugiej pociechy, córki Vivienne. Rozstali się w 2011 roku. Potem przyszedł trudny dla piosenkarza czas. Powoli pogłębiał się jego alkoholizm i rosły długi, wtedy na jego drodze stanęła Dominika Tajner. Pomogła mężczyźnie wyplątać się z kłopotów i skończyć z nałogiem. Poślubił ją w 2012 roku. Niestety, para rozwiodła się w 2019 roku, a ku rozczarowaniu Wiśniewskiego, nie doczekali się wspólnego potomka. Aktualnie mężczyzna związany jest z Polą. Niemedialna partnerka to jego "zdobycz" z popularnej aplikacji randkowej. Para ma już syna Falco, a teraz spodziewa się drugiego dziecka. Pierwszy, bardzo skromny ślub wzięli podczas pandemii. Drugi, któremu towarzyszyła huczna impreza miał miejsce kilka tygodni temu i był połączony z 50. urodzinami wokalisty. Co ciekawe, partnerka gwiazdora również ma za sobą związek, który zaowocował potomstwem. Tak jak Michał, ma czwórkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Razem mają zatem 9, a teraz na świat przyjdzie dziesiąta pociecha.

 

Michał Wiśniewski spodziewa się drugiego dziecka z nową partnerką. Zdradził imię?

Michał Wiśniewski, ale i jego małżonka Pola, umieścili na swoich profilach w social mediach zdjęcie, na którym ich wsplny syn Falco Amadeus trzyma test ciążkowy. Wynik jest jednoznaczny, a para opatrzyła fotografię zabawnym opisem, który inspirowany piosenką Britney Spears brzmiał:

Oops! We Did It Again 

co oznacza "Oops! Znów to zrobiliśmy"

 

Co ciekawe, piosenkarz słynie z nadawania dzieciom oryginalnych imion. Jednym z hasztagów pod fotografią jest napis "Cloé". Czyżby wokalista sugerował, że spodziewa się córki, a to jej imię?