Co mówi o tobie ostatnia cyfra roku urodzenia? Zdradza więcej, niż ci się wydaje

Numerologia kryje wiele tajemnic, ale i pomaga poznać cechy charakteru poszczególnych osób. Zdaniem wielu, to kiedy się urodzimy ma znaczenie, które zapisano w gwiazdach. Co oznacza ostatnia cyfra roku urodzenia? Być może to ona wpływa na twoje usposobienie.

Horoskop to oczywiście zbiór znaków zodiaku, które łatwo odczytać po datach urodzin. Na tej podstawie określa się połączenia między ludźmi, ale i cechy charakteru, a nawet można przepowiedzieć ich przyszłość. Inaczej jest w przypadku numerologii. Okazuje się, że są nieco "magiczne" cyfry, które opisują charakter poszczególnych opis. Co mówią o tobie?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop, cechy charakteru

"Zero" oznacza duszę towarzystwa. Te znaki są pełne energii

Osoby, które urodziły się w roku, mającym na końcu "0" to zazwyczaj dusze towarzystwa. Są pełne energii i chętnie spędzają czas wolny właśnie z innymi ludźmi. Nic dziwnego, są bardzo lubiane.

"Jedynki"  stawiają siebie na pierwszym miejscu. To nie oznacza, że są egoistami

Stawianie siebie na pierwszym miejscu, w przypadku osób, których data urodzenia zakończona jest numerem "jeden" oznacza wysoką pewność siebie. Te osoby znają swoje potrzeby, stawiają sobie cele i robią wszystko, aby je zrealizować na 100 procent. Są pewne siebie i bardzo odważne.

"Dwójki" bujają w obłokach. Łatwo je zranić, więc trzeba na to uważać

Osoby z numerem "2" na końcu daty urodzenia są raczej spokojne i wrażliwe. Mają delikatny, ale opanowany charakter, jednak bardzo łatwo je zranić. To romantycy i marzyciele.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska w spodniach prosto z wybiegów. To fason wydłużający nogi

"Trójki" nie liczą pieniędzy. Są dla nich ważne rzeczy mniej przyziemne

Trójki są marzycielami, dla których pieniądze nie są najważniejsze. Wolą przeżywać, odkrywać i podróżować. Takie wspomnienia mają dla nich większą wartość, niż wszystko inne.

"Czwórki" są bardzo charyzmatyczne. To energiczne osoby będące w centrum uwagi

Czwórki mają silną potrzebę zaistnienia w tłumie. Chcą być zauważone, a przy okazji są indywidualistami. Chętnie dopasowują styl np. ubierania się w taki sposób, aby rzucać się w oczy i wyrażać siebie. 

żylaki Domowe sposoby, które pomogą w walce z żylakami z nóg

Numer "pięć" to osoby wyrozumiałe i spokojne. Są najlepszymi przyjaciółmi

Osoby spod "piątki" to idealne towarzystwo dla trudnych charakterów. Są spokojne, wyrozumiałe i empatyczne. Chętnie służą radą i idą na kompromisy. Wspaniale jest mieć ich za przyjaciół.

"Szóstki" są odważne i buntownicze. Czasem nie wychodzi im to na dobre

Numer "sześć" musi często uważać na to, co mówi. Chętnie wyrażają swoje zdanie, ale nie zawsze uznają inną rację, niż swoją. Muszą nabrać nieco pokory, aby uniknąć niepotrzebnych konfliktów.

"Siedem" to numer pracowity, choć nieco "nieogarnięty". Tutaj panuje chaos

Numer "siedem" godnie noszą osoby, które mają... pstro w głowie. Są serdeczne i dobre, a nade wszystko pracowite. Łapią się różnych prac i zajęć, ale nie na wszystko starcza im czasu. To sprawia, ze często zmieniają hobby i nie zawsze uchodzą za osoby stabilne życiowo i spokojne.

"Ósemki" bywają marudne. Ciężko im nawiązywać nowe relacje

"Ósemki" bywają marudne i... wybredne! Czasem mają problem, by nawiązać nową relację, ponieważ są pełne uprzedzeń. Stale odwlekają różne sprawy, zamiast o nie zawalczyć. Również chodzi o miłość.

"Dziewięć" to numer, który zapomina o sobie! Przeciwieństwo "jedynki" woli dobro innych

Numer "dziewięć" to serce na dłoni. Te osoby chętnie niosą pomoc, nie chcąc nic w zamian! To sprawia, że bywają naiwne, ale jeśli ktoś doceni ich dobroć, są wówczas najszczęśliwsze na świecie.

Więcej o: