Horoskop dzienny - 14 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 października. Ten wyjątkowy piątek przyniesie chwilę wytchnienia, a może dodatkową porcję energii? Sprawdź, jak potoczy się ostatnia prosta przed weekendem.

Horoskop dzienny - Baran 

Poczujesz dziś, że panujesz nad sytuacją i wszystko jest tak, jak być powinno. Teraz przyszedł czas na odpoczynek. W porze lunchu ktoś oczaruje Cię swoim urokiem, wieczorem rozmowa przeniesie się do świata on-line. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Spróbujesz dziś przekonać kogoś do swoich racji, musisz jednak wiedzieć, że niektórych spraw nie trzeba tłumaczyć. Spokój i harmonia powinny grać pierwsze skrzypce. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Za bardzo analizujesz, czasami naprawdę czarne jest czarne, a białe jest białe. Lepszym rozwiązaniem będzie odpoczynek na świeżym powietrzu. Daj głowie odpocząć, a odwdzięczy się tym samym.  

Horoskop dzienny- Rak

Zaliczysz dziś kolejny sukces, ale warto uważnie przyjrzeć się osobom z Twojego otoczenia. Nie wszyscy są Ci przychylni, a jeszcze inni chcą tylko ogrzać się w blasku Twojego sukcesu.

Horoskop dzienny - Lew

Zaplanujesz dziś romantyczny weekend. Może nie jest to czas na poważne deklaracje, ale w głębi serca wiesz już, że to ta wymarzona osoba. 

Horoskop dzienny - Panna

Otrzymasz dziś zadanie, które może Cię przerosnąć, ale z pomocą Raka problem zniknie i przyjdzie czas na spokojną kawę. W ramach podziękowania możesz zorganizować miłe spotkanie w porze lunchu. To dobry dzień na zacieśnianie koleżeńskich więzi. 

Horoskop dzienny - Waga

Wpadniesz dziś w wir obowiązków, dodatkowo dawny kolega poprosi Cię o pomoc na ostatnią chwilę, nic tak nie denerwuje Wagi jak osoby, które rujnują jej kalendarz. Czasami możesz po prostu odmówić. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Czeka Cię dziś miły dzień w gronie przyjaciół,  do spotkania zechce dołączyć Twój wróg. Teraz nie zareagujesz, ale w odpowiednim momencie pokażesz tej osobie, gdzie jest jej miejsce. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Ten dzień nie będzie dla Ciebie łatwy. Totalnie różne wizje na życie sprawiają, że Twój związek coraz bardziej kuleje. Czy wspólna przyszłość jest jeszcze możliwa?  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Uda Ci się dziś wprowadzić plan w życie. Ktoś, kto był największym sceptykiem, teraz poprosi Cię o pomoc. Szanuj swój czas i nie rozmieniaj się na drobne. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Z rodziną dobrze wychodzi się na zdjęciu, znasz to prawda? Zamiast kruszyć kopie o głupoty, lepiej odpuść, odwróć się na pięcie i odejdź. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Możesz dziś liczyć tylko na siebie, partner nie wykazuje zainteresowania sprawami, na których naprawdę Ci zależy. Wasze ścieżki wyraźnie zmierzają w różnych kierunkach.

Więcej o: