Bartosz Gelner mówi o związku z Magdaleną Cielecką. "Słyszymy, że jak matka z synem"

Bartosz Gelner odniósł się do niepochlebnych komentarzy na temat jego relacji z Magdaleną Cielecką. - Niech każdy sobie robi, co chce. [...] Magda wygląda, jakby była w moim wieku - powiedział aktor.

Jak pokazują przykłady wielu znanych par, spora różnica wieku nie jest przeszkodą, by stworzyć udaną relację. Mimo to takie związki nadal wzbudzają duże emocje i zainteresowanie. Na ten temat wypowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego Bartosz Gelner. 

Zobacz wideo Żona Chabiora nie przyjęła nazwiska po mężu. Zdradziła, dlaczego

Gelner mówi o związku z Magdaleną Cielecką

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są razem od 2019 roku. Aktorka jest starsza od swojego partnera o 16 lat. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu magazynowi "Zwierciadło", w którym wyznała, że wiek nigdy nie stanowił dla niej problemu. Teraz na temat ich relacji wypowiedział się Gelner. Aktor był gościem ostatniego odcinku programu Kuby Wojewódzkiego.

Jak podkreślił, on i jego partnerka nie czują potrzeby, by obnosić się ze swoim związkiem. 

My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby

- wyznał.

Gelner o różnicy wieku. "To jest jakiś absurd"

 Aktor odniósł się także do różnicy wieku w ich związku oraz niepochlebnych komentarzy na ten temat.

To jest jakiś absurd ku*wa. Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. [...] Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku

- powiedział.

 

Na temat innych znanych par ze sporą różnicą wieku przeczytacie tutaj:

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: