Dominika Gwit pokazała zdjęcie synka. Fanki patrzą jednak na nią: "Szczuplejesz"

Dominika Gwit pochwaliła się na Instagramie zdjęciem 5D swojego synka. - Nasz chłopiec jest zdrowy i już niebawem będzie z nami - wyznała. Internautki nie mają wątpliwości, że ciąża służy aktorce. - "Wyglądasz kwitnąco", "Dzidziuś rośnie, a mama nie" - komentują.
Zobacz wideo O komórkach z krwi pępowinowej mówi się coraz więcej, ale co to tak naprawdę jest? [MAMY CZAS]

Dominika Gwit aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją 174 tys. osób. Jakiś czas temu aktorka podzieliła się na Instagramie radosną nowiną, że już niedługo wraz z mężem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. - Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała.

Dominika Gwit pokazała zdjęcie swojego synka i zachwyciła fanki. "Dzidziuś rośnie, a mama nie"

Ostatnio Dominika Gwit opublikowała na swoim instagramowym profilu kadrem prosto z kliniki, na którym pochwaliła się zdjęciem 5D swojego synka. - Jedno zdjęcie , a tyle radości! (...) Jestem bardzo szczęśliwa, bo nasz chłopiec jest zdrowy i już niebawem będzie z nami - napisała. Internautki zwróciły uwagę nie tylko na wyjątkową pamiątkę w postaci zdjęcia usg, lecz także na wygląd Dominiki przyznając, że ciąża bardzo służy aktorce.

Wyglądacie cudnie
Dominiko, Ty zamiast coraz grubsza to szczuplejesz... Dzidziuś rośnie, a mama nie
Domi ślicznie wyglądasz
Pięknie Pani wygląda
Wyglądasz kwitnąco
O pieruna! Jaka Ty jesteś urocza, pięknie Ci!
Ale pięknie wyglądasz. Służy Ci ten piękny stan

- czytamy w komentarzach.

 

Aktorka nieustannie zdobywa coraz większą sympatię internautek oraz internautów, a na swoim profilu regularnie porusza temat samoakceptacji. Ludzie w sieci cenią sobie jej szczerość, naturalność oraz dystans. - Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że się nie wstydzę wyjść np. w stroju kąpielowym i co ludzie powiedzą? Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że nie wstydzę się korzystać z wodnych atrakcji, jak np. kajaki czy inne rowerki. A ja powiem tak! W d*pie to mam! Czerpię z życia pełnymi garściami! - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Więcej o: