Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka fitness"

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio prezentuje swoją formę życia. Gwiazda regularnie odwiedza siłownię Anny Lewandowskiej, gdzie pod czujnym okiem trenuje z jednym z trenerów z jej teamu. Zapytaliśmy Małgosię o to, co tak naprawdę myśli o Ani.

Chyba niewiele osób wierzyło w to, że Małgorzata Rozenek-Majdan złapie takiego sportowego bakcyla. Wszystko tak naprawdę zaczęło się na pierwszym obozie Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś, gdzie gwiazda zobaczyła, co to znaczy trening trzy razy dziennie. Po powrocie postanowiła kontynuować swoją sportową przygodę, która trwa do dziś. Zapytaliśmy Małgosię o to, jaki udział w jej metamorfozie ma Anna Lewandowska. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Annie Lewandowskiej 

Anna Lewandowska od lat motywuje Polki do ćwiczeń. Jej sportowa przeszłość imponuje wielu osobom. Obecnie ma swoją aplikację treningową, centrum treningowe i regularnie organizuje obozy. Zainteresowanie jej campami jest tak duże, że miejsca wyprzedają się w zaledwie kilka minut. Coraz więcej gwiazd z polskiego show-biznesu chce wspólnie z nią innymi uczestniczkami zadbać o siebie. Do tego grona zalicza się również Małgorzata Rozenek-Majdan, która na obozie była już dwukrotnie. W rozmowie z nami opowiedziała, jak to wyglądało.

Pojechałam na ten obóz z takiej ciekawości, chęci poruszania się. Ja nie lubię robić nic na pół gwizdka. (..) Głęboko też wierzę w takie wsparcie eksperckie, merytoryczne. Twierdzę, że dzięki takiej wiedzy jest łatwiej, szybciej dojść do pewnych celów. Jak pojechałam na obóz i zobaczyłam jaką formę prezentuje Ania, ale nie tylko Ania (...), też inne dziewczyny, które będąc zapracowanymi kobietami, znajdują czas na to, żeby poruszać się (...), patrzysz sobie, spędzasz tydzień w takim miejscu i wiesz, że to wszystko jest w zasięgu twojej ręki. 

- powiedziała.

Ania to nie jest trenerka fitness, to jest sportowiec. Ona prezentuje formę sportowca w szczycie naprawdę swojej formy. 

- dodała.

Posłuchajcie całej naszej rozmowy. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka fitness"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: