Była żona Żukowskiego ponownie wyszła za mąż. "Cieszę się, że to on będzie dla mojej córki wzorem"

Choć od ich rozstania minęło wiele lat, Ewa Coll wciąż żywi urazę do aktora. W tym roku ponownie wzięła ślub i nie ukrywa zachwytu nad obecnym mężem. Kim jest była żona Bartosza Żukowskiego?

Bartosz Żukowski, znany głównie z roli Waldka w polskim serialu komediowym "Świat według Kiepskich", kilkanaście lat temu zakochał się w Ewie Coll. W 2009 roku para doczekała się córeczki, Poli. Ich związek nie trwał jednak długo. Rozstali się w 2015 roku, a dwa lata później wzięli rozwód. 

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Ewa Coll ponownie wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Kostek Yoriadis

Choć para rozstała się kilka lat temu, Ewa Coll przez długi czas prowadziła z byłym mężem batalię o pieniądze i zaległe alimenty. Dopiero w tym roku ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Szczęśliwcem okazał się 59-letni Kostek Yoriadis, słynny polski muzyk i wokalista, który w latach 90. był związany z Kasią Kowalską i ma z nią córkę, Aleksandrę. Para wzięła cichy ślub we wrześniu. Ewa przyjęła nazwisko nowego męża i nie szczędzi komplementów pod jego adresem. W rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że poznała go, gdy była jeszcze w trudnym związku z serialowym Waldusiem, jednak jako osoba "zajęta" nie wzbudziła jego zainteresowania.

Poznaliśmy się, gdy byłam jeszcze w przemocowym związku i dopiero co złożyłam pozew rozwodowy. Spojrzał na mnie inaczej dopiero, gdy poznał moją historię. Pomagał mi, radził i pocieszał kosztem swojego życia. Zrezygnował z wielu swoich planów, nawet z nagrania płyty, by zaopiekować się mną, moją córką i moim psem.
 

Kobieta wciąż żywi urazę do byłego męża. Przedstawia go w nie najlepszym świetle

W wywiadzie nie kryje swojego zachwytu obecnym mężem, przy okazji wbijając szpilki byłemu partnerowi:

Kostek to solidna firma, człowiek z zasadami, zdecydowany, dbający o rodzinę. Przypomina mi mojego tatę. Cieszę się, że to on będzie dla mojej córki wzorem mężczyzny, który daje bliskim poczucie bezpieczeństwa, nie jest rozchwiany, ani histeryczny i nie mści się. 
 

Kostek Yoriadis nie jest dłużny żonie. Pod koniec rozmowy przyznał:

Dzięki niej moje życie nabrało pełnego kształtu. Jestem szczęściarzem!

Ewa Yoriadis (Coll) prywatnie jest urzędniczką państwową. W show-biznesie zasłynęła za sprawą małżeństwa i głośnego rozwodu z aktorem Bartoszem Żukowskim.

Więcej o: