Oto najczulsze znaki zodiaku. Kochają bliskość i nie boją się tego pokazywać

Te znaki zodiaku nie potrafią ukrywać swoich emocji. Szczególnie tych pozytywnych. Kiedy potrzebują drugiej osoby i ktoś jest dla nich ważny, zwyczajnie im o tym mówią. Mają serce na dłoni i bez skrępowania okazują swoje uczucia. O kim mowa?

Astrolodzy wierzą, że do każdego znaku zodiaku przypisane są pewne cechy. Skorpiony są tajemnicze, Strzelce kochają wolność, a Byki są uparte. Które znaki cechują się wysoką wrażliwością? To właśnie one są najczulsze ze wszystkich i nie mają problemu z okazywaniem uczuć.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - lew

Raki są bardzo uczuciowe. Bliskie osoby są dla nich najważniejsze 

Każdy, kto choć trochę interesuje się astrologią wie, że Raki to najbardziej emocjonalne i wrażliwe znaki zodiaku. Są niezwykle empatyczne i nikt nie ma aż tak rozwiniętej cechy współodczuwania jak one. Zawsze chętnie wysłuchają cudzych problemów i jest to dla nich sposób na zbliżenie się do drugiej osoby. Osoby spod tego znaku uważają rodzinę za najwyższą wartość w życiu. Nieważne czy chodzi o tę biologiczną, czy wybraną.  

Ryby potrzebują poczucia bezpieczeństwa i bliskości 

Ryby to urodzeni romantycy. Cechuje je otwartość, empatia, opiekuńczość i naiwność. Osoby spod tego znaku mają wrażliwą duszę i przez to często przeżywają wiele rozterek naraz. Dla bliskich osób potrafią zrobić wiele i pragną, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Bywają naiwne i potrafią uzależnić się od innych, ponieważ potrzebują poczucia bezpieczeństwa. W imię miłości mogą przekraczać własne granice.

Lwy mają mocne charaktery, ale potrzebują bliskości. Mają w sobie wiele pokładów wrażliwości 

Lew to jeden z najbardziej pewnych siebie znaków zodiaku. Uwielbia być w centrum uwagi, więc jeśli czuje się pominięty, potrafi się mocno obrazić. Osoby spod znaku Lwa to urodzone dusze towarzystwa, które kochają otaczać się innymi ludźmi. Zarówno znajomymi, jak i członkami rodziny. Lew z troską opiekuje się bliskimi osobami, chociaż po cichu liczy od czasu do czasu na miłe słowa pochwały.  

Więcej o: