Jeden z gości przesadził na weselu. "Jak można być takim bałwanem?", "Wstyd po prostu"

Ekspertka ślubna podzieliła się na TikToku nagraniem z wesela. Zachowanie gościa podczas jednej z zabaw podzieliło internautki oraz internautów: "Reakcja panny młodej mówi wszystko, ale nie ma jej się co dziwić".
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok to platforma internetowa, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę zarówno u młodszych, jak i starszych użytkowniczek i użytkowników. To nie tylko kopalnia makijażowych oraz stylizacyjnych inspiracji, lecz także ciekawych trików, porad i przeróżnych historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. filmiki o tematyce weselnej. 

"Nie rozumiem, po co nadal są zabawy, gdzie pijani ludzie rozebrani biegają i szukają buta, krawata czy innych rzeczy"

Niedawno na tiktokowym profilu "Mówię o ślubie" pojawił się fragment filmiku, który nagrany został na jednym z polskich wesel. Uwieczniono na nim to, jak jeden z gości weselnych podczas zabawy rzuca się na stół pary młodej, niszcząc go. - #stitch z użytkownikiem @marcinpulkowski tam bardzo dobry komentarz był, że to chyba ostatnie wesele Pawła. Jak można być takim bałwanem? #moś #mowieoslubie #ślub #wesele #żenada - czytamy pod udostępnionym nagraniem. 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautek oraz internautów:

Panna młoda wygląda jakby miała się popłakać. Bardzo jej współczuje
No dlatego ja się cieszę, że powoli się odchodzi od takich zabaw
Nie chciałabym go znać
Dlatego postanowiliśmy, że na naszym weselu będzie 20 osób... wstyd po prostu
Jak dla mnie to wina wodzireja, że wymyślił taki "fant" do zdobycia
Dramat...
I ta smutna mina panny młodej :( Takim gościom podziękujemy
Nie rozumiem, po co nadal są zabawy, gdzie pijani ludzie rozebrani biegają i szukają buta, krawata czy innych rzeczy. Jest tyle innych fajnych opcji...
Zastanawia mnie, co kieruje takimi osobami. Cieszę się, że my postawiliśmy na swoim i robiliśmy wesele tak, jak my uważamy za słuszne. Bez bydła i alkoholu

- czytamy.

Więcej o: