Pamiętacie Piotrusia z filmu "Kogel-mogel"? Ta rola przyniosła mu ogromną sławę

Rozkapryszonego syna państwa Wolańskich z filmu "Kogel-mogel" pamięta chyba cała Polska. Bez niego film nie miałby sensu i prawdopodobnie nie odniósłby takiego sukcesu. Co dzisiaj słychać u aktora wcielającego się w rolę Piotrusia? Możecie być zaskoczeni.

Pierwsze dwie części kultowej polskiej komedii "Kogel-mogel" powstały w latach 80. XX wieku. Wtedy w rolę Piotrusia Wolańskiego wcielił się Maciej Koterski. To nim opiekowała się główna bohaterka, Kasia Solska. Kilka lat temu powstała nowa odsłona filmu, w której niestety nie zobaczyliśmy dorosłego aktora wcielającego się w Piotrusia. Zastąpił go Maciej Zakościelny. Dlaczego Maciej Koterski zrezygnował z udziału w filmie? Jak potoczyły się jego losy? 

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Mucha opowiada o filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" oraz o tym, jak zmieniła się przez ostatnie lata

Pamiętacie Piotrusia z filmu "Kogel-mogel"? Aktor odciął się od branży filmowej 

Maciej Koterski wcielił się w Piotrusia Wolańskiego w dwóch pierwszych częściach komedii "Kogel mogel". Okazuje się, że były to pierwsze i ostatnie role młodego aktora. Koterski całkowicie zrezygnował z zawodu i nie podjął się do tej pory żadnych innych projektów związanych z branżą filmową.  

Ilona Łepkowska, scenarzystka serii zdradziła w rozmowie z "JastrząbPost", że chciała zaprosić mężczyznę na premierę nowych odsłon filmu. Przy okazji wspomniała, co wie na temat tego, jak potoczyły się jego losy.  

Przy trzeciej części dowiadywaliśmy się, co się z nim dzieje i z tego, co pamiętam, on mieszka za granicą. Jego losy potoczyły się tak, że nie ma nic wspólnego z aktorstwem, z mediami. Nawet nie wiem, jak on wygląda i czy by podołał tej roli. Myśleliśmy tylko o zaproszeniu go na premierę trzeciej części, ale zdaje się, że mieszka za granicą 

— zdradziła scenarzystka.

Jak potoczyły się losy Piotrusia z "Kogla-mogla"? Aktor mieszka dzisiaj za granicą 

Maciej Koterski nie jest aktywny w mediach społecznościowych. Od momentu zakończenia pracy przy dwóch częściach komedii mocno chroni swojej prywatności. Nie udziela wywiadów i unika medialnego szumu. Co wiemy na temat jego obecnego życia? Jak informują niektóre media, Koterski od 16 lat mieszka w Wielkiej Brytanii i jest szczęśliwie zakochany. Inne portale podają z kolei, że dziecięcy aktor mieszka w Australii.  

 
Więcej o: