Monika Richardson przyznała się do zdrady jednego z partnerów. "Nie jestem święta"

Na kanale YouTube "Super Expressu" pojawiła się zapowiedź nowego odcinka programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". W trakcie wywiadu Monika Richardson zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.
Zobacz wideo Richardson zamieszkała z nowym partnerem

Monika Richardson - niegdyś prowadząca popularny program w TVP "Europa da się lubić", dziennikarka i autorka kilku książek udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym wyznała, że zdradziła jednego ze swoich partnerów. Powiedziała też, jakie konsekwencją niesie za sobą takie zachowanie. 

Richardson: Nie jestem święta

Co istotne, w rozmowie z Jaruzelską, Richardson nie zdradziła nazwiska partnera, którego zdradziła. Zaznaczyła jednak, że zdarzyło się to dawno temu. - Nie jestem święta i też byłam niewierna w związku. Było to dawno temu i byłam wtedy niedojrzała, ale wiem też, jak to jest być po tej stronie zdradzającej - wyznała. 

 

"To jest zachowanie patologiczne"

Dziennikarka dodała, że tego typu zachowania mają swoje konsekwencje. 

To jest zachowanie patologiczne, za które się płaci. [...] To nie jest sytuacja, w której otrzepuję się i mówię sobie, że nieważne, bo to był tylko sex dla sportu. To jest tak, jak z aborcją i innymi bardzo brzemiennymi w skutkach decyzjami, które podejmujemy. Nigdy bym ich nie potępiła, bo jestem ostatnia, która ma prawo rzucić kamień

- powiedziała Richardson w rozmowie z Moniką Jaruzelską

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: