W latach 80. Meg Ryan rozkochała w sobie widzów. Po 50-tce przesadziła z wypełniaczami

Pokochaliśmy ją za role w takich filmach, jak "Masz wiadomość" czy "Bezsenność w Seattle". Jednak przez ostatnie lata, zamiast o rolach, częściej mówiło się o jej zbyt mocnym ingerowaniu w urodę. Jak Meg Ryan wygląda teraz, mając 61 lat?
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Meg Ryan swoje pierwsze role otrzymywała już na początku lat 80., jednak międzynarodową sławę zyskała w 1989 roku, po premierze filmu "Kiedy Harry poznał Sally". Wówczas rozkochała w sobie widzów na całym świecie. Koleje jej filmy, takie jak "Bezsenności w Seattle" czy "Masz wiadomość" również okazały się hitami. W 1994 roku magazyn "People" umieścił Meg Ryan w rankingu 50. najpiękniejszych osób świata.

 

Mijały lata, a aktorka coraz rzadziej pojawiała się w kinowych produkcjach. Mówi się, że wpływ na to miały problemy osobiste, w tym rozwód z Dennisem Quaidem, a później rozstanie z Johnem Cusackiem. W 2015 roku, zagrała w filmie "Ithaca" u boku Toma Hanksa. To właśnie wtedy fanki oraz fani aktorki zauważyli, że aktorka przestaje przypominać samą siebie. Nie chodziło jednak o zmiany spowodowane naturalnym upływem czasu, a liczne zabiegi medycyny estetycznej. 

'Zbuntowany Anioł'Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? "Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy"

Meg Ryan była uzależniona od poprawiania urody

Nie ma nic złego w zabiegach medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej, ale gdy nie korzysta się z nich z rozwagą, mogą stać się poważnym problemem. Tak właśnie było w przypadku Meg Ryan. W tamtym czasie media zagraniczne donosiły, że aktorka wręcz uzależniła się od chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Jej twarz zrobiła się "napuchnięta", a oczy znacznie mniejsze. Przestawała przypominać samą siebie. Według specjalistów, którzy analizowali jej ówczesne zdjęcia, Meg Ryan wielokrotnie podnosiła policzki, powiększała usta i stosowała wypełniacze. 

 

Patrząc jednak na ostatnie zdjęcia Meg Ryan na jej Instagramie, wydaje się, że gwiazda ograniczyła nieco zabiegi mocno ingerujące w jej wygląd. 

Byłaś i nadal jesteś wymarzoną kobietą
Brakuje cię w komediach romantycznych
Znów jesteś piękna
Tęsknię za twoimi krótkimi włosami
Jesteś najbardziej czarującą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem

- piszą fanki oraz fani w komentarzach.

Córka Moniki Bellucci ma już 17-lat. Jak teraz wygląda? Deva podbija świat modyCórka Moniki Bellucci ma już 17-lat. Urodę odziedziczyła po mamie

 
Więcej o: