Kobiety spod tych znaków zodiaku wolą życie singielki. To czas, kiedy rozkwitają

Bycie w związku jest naprawdę piękne, dostarcza życiowego doświadczenia, a także daje radość bycia razem. Nie każda z kobiet jednak doświadcza takich samych emocji. Są chwile, kiedy niektóre panie nie mogą poradzić sobie z presją związku i dlatego wolą być singielkami niż pozostawać w romantycznej relacji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeśli chodzi o znaki zodiaku, to niektóre z nich zdecydowanie wolą samotność i są zadowoleni z tego, jak żyją. Oto zestawienie kobiet, które uwielbiają być singelkami niż pozostawać w związku.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Maja OstaszewskaSweter Mai Ostaszewskiej to hit uwielbiany przez Polki

Ciężko jest sprostać oczekiwaniom osób spod znaku panny. Wolą samotne życie

Osoby spod znaku panny są wspaniałymi perfekcjonistami, które nie zadowalają się niczym, co nie jest idealne. Dbają o to, jak zarządzają swoim czasem i nie idą na kompromisy, szczególnie w swojej pracy. Rzadziej dąsają się z powodu zakończonego związku lub niepełnionej historii miłosnej, ponieważ dla nich ich plany, cele i ambicje życiowe i zawodowe są wszystkim. Sprawia to, że ludziom jest jeszcze trudniej sprostać, ich wysokim oczekiwaniom. Zodiakalne panny dążą do bycia najlepszymi, a jeśli nie znajdują w drugiej osobie podobnych wartości, wolą żyć samotnie niż być w związku.

Wodnik to znak, któremu nie w głowie są romantyczne relacje i stabilizacja

Zodiakalnym wodnikom trudno jest zachłysnąć się ideą związku i zobowiązań. To osoby urodzone z potrzebą bycia niezależnymi, dlatego niezwykle trudno jest im znaleźć swoją indywidualność w związku. Dla nich relacje romantyczne, kojarzą się ograniczeniami, które zabierają im przestrzeń i swobodę. Osoby spod znaku wodnika poświęcają swój czas, głównie na budowaniu zaufania. Nie chcą być w żadnych romansach i chwilowych relacjach. Gdy są singielkami, czują się wolniejsi i żywsi.

Lew nie odczuwa potrzeby bycia w związku. W jego życiu nie brakuje relacji

Osoby spod znaku lwa są wyjątkowo dominującymi osobowościami i nie mogą uniknąć, żeby nie być, w centrum uwagi. Uwielbiają być tematem rozmów wszystkich ludzi wokół. Ze względu na ekspresywną i charyzmatyczną osobowość zodiakalne lwy są zawsze, otoczone ludźmi. Nie brakuje im przyjaciół i dlatego nie odczuwają potrzeby wiązania się i bycia w związku.

Więcej o: