Ten filmik wywołał burzę w internecie. "Zero dzieci na weselu"

Coraz więcej przyszłych par młodych decyduje się na organizację uroczystości weselnej bez dzieci. Takiego zdania są też osoby, które obejrzały filmik umieszczony przez Alexandrinę Rusu na TikToku.

Wesele bez dzieci to temat, który wzbudza wiele kontrowersji. Część par młodych decyduje się na zaproszenia nieuwzględniające dzieci podczas uroczystości. Nie wszyscy rodzice są takimi rozwiązaniami jednak zachwyceni, a nawet odmawiają udziału w weselu z tego powodu. Ta para młoda nie skorzystała "z nowej mody", ale umieszczony w sieci filmik z pierwszego tańca, wielu osobom planującym swój wielki dzień dał do myślenia. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska zadaje szyku z torebką wartą 20 tys. zł. "Ale piękna"

Podczas pierwszego tańca dziecko weszło na parkiet. Nie para młoda przykuwa jednak uwagę

Alexandrina Rusu, która na TikToku funkcjonuje pod nickiem sanda_0000 umieściła na profilu krótki filmik prezentujący pierwszy taniec weselny. To nie piękna suknia czy ruchy pary młodej zwracają uwagę podczas oglądania, a... mały chłopiec. Niespodziewanie dziecko podeszło do panny młodej, próbując złapać ją za rękę. Gdy mu się nie udało, zaczął skakać pod nogami nowożeńców i biegać po parkiecie. Nikt ze zgromadzonych nie zabrał chłopca, mimo że moment ten był dla pary młodej z pewnością stresujący, ale też niezwykle ważny. 

Anita WernerAnita Werner ma najmodniejsze botki na jesień! Idealnie wysmuklają łydki

W komentarzach zawrzało. Większość internautów miała podobne zdanie

Gdzie byli jego opiekunowie i dlaczego nie zabrali dziecka z parkietu?

To pytanie najczęściej nasuwało się osobom komentującym filmik. Wiele internautów przyznało jednocześnie, że właśnie przez takie sytuacje, nie chce dzieci na własnym weselu

Powód 1. dlaczego nie będzie dzieci na naszym weselu
Pamiętam, jak się przed swoim stresowałam... nie wyobrażam sobie, żeby między nami plątał się dzieciak, a rodzice nie reagowaliby!
Kocham dzieci, ale obawiam się, że zabraknie ich na moim weselu, jest to stresujący dzień i wolałabym zero dzieci pod nogami
Zero dzieci na weselu. 
Więcej o: