Pokazała swój strój do pracy. Usłyszała, że jest nieprofesjonalna. "Nie rozumiem"

Gabbi postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na TikToku jedną ze swoich stylizacji, którą ubrała do pracy. Okazuje się, że jej wybór został przez wiele osób skrytykowany i nazwany niestosownym. Ona jednak uważa, że wcale nie chodzi o ubranie, a o jej większy rozmiar.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Gabbi prowadząca na TikToku profil pod nazwą @heregoesgabbi porusza w sieci tematy body positive, dzieli się poradami stylizacyjnymi dla kobiet plus size, a także pokazuje wybrane momenty ze swojego życia

Spojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażystySpojrzała w lustro i wybiegła zapłakana z gabinetu tatuażysty. Ludzie mówią, że sama jest sobie winna

Pokazała swoja stylizację do pracy. Nie wszystkim się spodobała. "To mój brzuch czy mój tyłek czyni tę spódnicę nieodpowiednią?"

W jednym z filmików, którym "Gabbi" podzieliła się na TikToku, pokazała się w beżowym topie i dopasowanej spódnicy midi w pomarańczowym kolorze, z marszczeniami i rozcięciem z przodu. Okazało się, że część osób stwierdziło, że tego typu stylizacja jest niestosowna do pracy.

To mój brzuch czy mój tyłek czyni tę spódnicę nieodpowiednią?

- zapytała. - Odpowiadając. Noszenie obcisłych ubrań nie czyni mnie mniej profesjonalnym - napisała pod postem.

Jest to nieodpowiednie tylko wtedy, gdy w pracy obowiązuje elegancki dress code

- skomentowała jedna z internautek.

Zgadzam się, ale nie obowiązuje

- odpowiedziała Gabbi.

TikTokerka zrobiła dokładnie te same zakupy, co roku temu. 'To nie są suche liczby'Poszła do sklepu po dokładnie takie same produkty, jak rok temu. Różnica szokuje. "Chcę żyć w normalnym kraju"

Pod opublikowanym przez kobietę filmikiem pojawiło się także wiele innych komentarzy. Zdania internautek są jednak podzielone:

Wyglądasz fantastycznie
Wymiatasz dziewczyno, wyglądasz świetnie
Szczerze mówiąc, jest naprawdę ładna, ale muszę się zgodzić - zbyt obcisły/seksowny do pracy. Urocza stylizacja na brunch lub randkę
Bardzo stosowny
Myślę, że to przez kolor, ale to zależy od zasad w pracy
Wyglądasz super. To może przez kolor? Jest nietypowy dla biura
Prześwituje, jest bardzo dopasowany. To w ogóle nie jest profesjonalny strój. Kompletnie niestosowne

- czytamy. - Zasadniczo się nie zgadzam. Wygląda na to, że masz przestarzałą definicję tego, czym jest profesjonalizm - odpowiedziała Gabbi na ostatni komentarz. 

Więcej o: