Marzena Rogalska żartuje ze stylizacji Rozenek-Majdan. "Gosia..."

Marzena Rogalska słynie z dużego poczucia humoru, za które kochają ją fani. Niedawno rozbawiła internautów zdjęciem z grzybobrania, na którym zapozowała w wyjątkowo barwnej stylizacji. Teraz porównała ją ze strojem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Marzena Rogalska słynie z olbrzymiego dystansu do siebie i poczucia humoru. Niedawno wybrała się do lasu w oryginalnym stroju, którym rozbawiła internautów. Teraz zaczepiła Małgorzatę Rozenek-Majdan, nawiązując do jej głośnej stylizacji z grzybobrania. Zrobiła to w typowy dla siebie, żartobliwy sposób.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, jakim ojcem jest Radosław. "Jest bardzo nadopiekuńczym tatą"

Marzena Rogalska zachwyciła fanów. Wybrała się na grzyby w oryginalnej stylizacji

Małgorzata Rogalska niedawno wybrała się na grzybobranie. Zdjęciem z lasu, które wzbudziło ogrom pozytywnych emocji, podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Drżyjcie wszystkie stylistki świata, wszystkie Vogue’i oraz Paris Fashion Week. Nadchodzimy! Grzybiarki z Sośninki! Inspirujcie się śmiało, bawcie się modą tak jak my

— napisała pod nim. 

Dziennikarka wraz z koleżanką założyły wyjątkowo barwne stroje, które w połączeniu z żartobliwym podpisem wywołały lawinę pozytywnych i rozbawionych komentarzy. Mimo oryginalnego połączenia wzorów i kolorów, obie panie ubrały się odpowiednio do sytuacji — luźny krój ubrań nie krępował ich ruchów, a długie spodnie i rękawy, oraz czapki, z pewnością ochroniły je przed niejednym kleszczem.

 

Stroje Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz jej męża podzieliły internautów

Na InstaStory dziennikarka postanowiła porównać ubiór "grzybiarek z Sośninki" ze stylizacjami Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej męża. Para w 2018 roku wybrała się na grzybobranie w krótkich spodenkach, podkoszulkach i białych kaloszach. Prezenterka postawiła jeszcze na stylowy, rozpinany sweter, a Radosław Majdan na czarną kamizelkę. Fani zarzucili im, że w takich strojach powinni iść na pokaz mody, a nie do lasu. Dyskusja pod zdjęciami była bardzo żywiołowa.

 

Małgorzata Rogalska żartuje ze stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan

Dziennikarka postanowiła w żartobliwy sposób zaczepić Małgorzatę Rozenek-Majdan:

Gosia! Chyba byliśmy na innych grzybach!

- napisała na InstaStory, gdzie wkleiła zdjęcia obu stylizacji wraz z ankietą:

Kto lepiej się ubrał? Grzybiarki z Sośninki czy Pyś i Pysiula?

Wyniki jednoznacznie wskazują, że kolorowe stroje Marzeny Rogalskiej i jej koleżanki zdecydowanie bardziej przypadły do gustu internautom.

Marzena Rogalska zaczepia Małgorzatę Rozenek-MajdanMarzena Rogalska zaczepia Małgorzatę Rozenek-Majdan instagram.com/marzena_rogalska

Więcej o: