Oni znaleźli drugie połówki po 40. Pokazują, że na miłość nigdy nie jest za późno

"Na miłość nigdy nie jest za późno" - to powiedzenie może się wydawać płytkie i oklepane. Jednak zarówno w naszym życiu, jak i show-biznesie, znaleźć można wiele przykładów par, które szczęśliwy związek stworzyły będąc już w dojrzałym wieku.
Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Choć poznali się dziesięć lat temu, dopiero po latach, jedno spotkanie sprawiło, że oboje poczuli, że to coś więcej. Joanna Przetakiewicz w wielu wywiadach wspominała, że jeszcze bardziej docenia miłość, gdy jest ona dojrzała. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2020 roku, gdy ona miała prawie 53 lata, a on 51.

 

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault

Aktorka długo czekała na poważny związek. Jednak gdy na swojej drodze spotkała francuskiego miliardera Francoisa-Henri Pinaulta, nikt nie wróżył im dobrze. Wówczas wiele osób twierdziło, że Salma Hayek jest z nim dla pieniędzy. - Nie obrażam się, mam to gdzieś - mówiła. W 2009 roku wzięli skromny ślub - ona miała wówczas 42 lata, a on 49.

Danuta SzaflarskaDanuta Szaflarska na pierwszy ślub jechała tramwajem. Kochała tego, za którego nigdy nie wyszła

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski

Od 13 lat tworzą udane małżeństwo. Pierwszy raz poznali się w 2006 roku, na imprezie u znajomych, jednak trwali w innych związkach. Oboje byli wtedy po czterdziestce. - To był piorun prosto w serce. Zanim jednak na dobre się związaliśmy, minęło dużo czasu - wyznała Pavlović w rozmowie z "Super Expresem". Na dobre zakochali się w sobie podczas górskiej wycieczki, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku.

 

Richard Gere i Alejandra Silva

Richard Gere miał za sobą już dwa małżeństwa. Jednak w wieku 68 lat postanowił po raz kolejny dać szansę miłości. W 2018 roku, on i młodsza od niego o 33 lata Alejandra Silva, wzięli ślub. Teraz tworzą szczęśliwą parę i udowadniają, że różnica wieku pomiędzy partnerami to tylko nic nieznacząca liczba.

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści rozwiedli się ze sobą po zaledwie dwóch dniach (zdjęcie ilustracyjne)Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści rozwiedli się ze sobą po dwóch dniach

George Clooney i Amal Clooney

Ich ślub, który odbył się w 2014 roku w Wenecji, do dziś nazywany jest jednym z najdroższych. George miał wówczas 53 lata, a Amal 36.Po latach widać, że nie było to wyłączne na pokaz. George i Amal Clooney darzą się wyjątkowym uczuciem i od lat tworzą udaną parę. W jednym z wywiadów aktor zdradził nawet, że nigdy się nie kłócą. 

 
Więcej o: