Oni znaleźli drugie połówki po 40. Pokazują, że na miłość nigdy nie jest za późno

"Na miłość nigdy nie jest za późno" - to powiedzenie może się wydawać płytkie i oklepane. Jednak zarówno w naszym życiu, jak i show-biznesie, znaleźć można wiele przykładów par, które szczęśliwy związek stworzyły będąc już w dojrzałym wieku.
Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Choć poznali się dziesięć lat temu, dopiero po latach, jedno spotkanie sprawiło, że oboje poczuli, że to coś więcej. Joanna Przetakiewicz w wielu wywiadach wspominała, że jeszcze bardziej docenia miłość, gdy jest ona dojrzała. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2020 roku, gdy ona miała prawie 53 lata, a on 51.

 

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault

Aktorka długo czekała na poważny związek. Jednak gdy na swojej drodze spotkała francuskiego miliardera Francoisa-Henri Pinaulta, nikt nie wróżył im dobrze. Wówczas wiele osób twierdziło, że Salma Hayek jest z nim dla pieniędzy. - Nie obrażam się, mam to gdzieś - mówiła. W 2009 roku wzięli skromny ślub - ona miała wówczas 42 lata, a on 49.

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski

Od 13 lat tworzą udane małżeństwo. Pierwszy raz poznali się w 2006 roku, na imprezie u znajomych, jednak trwali w innych związkach. Oboje byli wtedy po czterdziestce. - To był piorun prosto w serce. Zanim jednak na dobre się związaliśmy, minęło dużo czasu - wyznała Pavlović w rozmowie z "Super Expresem". Na dobre zakochali się w sobie podczas górskiej wycieczki, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku.

 

Richard Gere i Alejandra Silva

Richard Gere miał za sobą już dwa małżeństwa. Jednak w wieku 68 lat postanowił po raz kolejny dać szansę miłości. W 2018 roku, on i młodsza od niego o 33 lata Alejandra Silva, wzięli ślub. Teraz tworzą szczęśliwą parę i udowadniają, że różnica wieku pomiędzy partnerami to tylko nic nieznacząca liczba.

George Clooney i Amal Clooney

Ich ślub, który odbył się w 2014 roku w Wenecji, do dziś nazywany jest jednym z najdroższych. George miał wówczas 53 lata, a Amal 36.Po latach widać, że nie było to wyłączne na pokaz. George i Amal Clooney darzą się wyjątkowym uczuciem i od lat tworzą udaną parę. W jednym z wywiadów aktor zdradził nawet, że nigdy się nie kłócą. 

 
Więcej o: