Kardashian wyznaje, że była zbyt chuda. Gwiazda zdradziła ile ważyła. "To jest straszne"

W nowym odcinku "The Kardashians" Kourtney Kardashian zebrała się na wyznanie odnośnie swojej wagi i jak się czuła z większą ilością kilogramów i odwrotnie. Okazuje się, że droga do samoakceptacji była dość długa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kourtney Kardashian należy do jednego z najbardziej medialnych klanów rodzinnych na świecie. Losy sióstr śledzą widzowie na całym świecie już od ponad dekady za sprawą emitowanego programu reality show "Z kamerą u Kardashianów".

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Kourtney Kardashian docenia swoją figurę. Jak to wyglądało na przestrzeni lat?

Zmiany związane z wagą pojawiły się u Kourtney Kardashian w różnych momentach jej życia. Ostatnio było to związane, z decyzją odnośnie podjęcia starań o dziecko i poddaniem się metodzie zapłodnienia in vitro. Uczestniczka reality show zauważyła, że okresy, kiedy jej waga była niższa niż zazwyczaj, zbiegały się z "bardzo niespokojnymi" momentami w jej życiu osobistym.

Przejrzałam zdjęcia mojego ciała, kiedy byłem tak chuda – to jest straszne - zdradziła 43-letnia Kourtney Kardashian podczas odcinka.

Dodała również, ile wynosiła jej waga w skrajnych momentach jej życia:

Ważyłam 43 kg, teraz 47 kg jest moją normalną wagą.

Gwiazda programu "Z kamerą u Kardashianów" ma trójkę dzieci, Masona, Penelope i Reign, z byłym chłopakiem Scottem Disickiem.

Zawsze mówiłam tak: kiedy jestem super chuda, po prostu wiedz, że nie jestem szczęśliwa. 

Aktualnie celebrytka bardzo doceniła swoją figurę. Również jej mąż, Travis Barker pomógł jej spojrzeć na siebie w nowy sposób.

Mam na myśli to, że każdego dnia Travis mówi: »Jesteś idealna«. Jeśli tylko zacznę narzekać, mówi „Jesteś doskonała. Jesteś taka fajna… Nigdy nie byłeś lepsza. Posiadanie partnera, który tak wspiera i zawsze mnie komplementuje, bez względu na wszystko, po prostu pomogło mi naprawdę zaakceptować zmiany i właściwie do tego stopnia, że teraz je uwielbiam.
 

Powrót do komfortu psychicznego. Wyznanie Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian jest w związku małżeńskim z Travisem Barkerem. Podczas wyznania w programie, celebrytka wyjaśniła, że rozpoczęcie zapłodnienia in vitro "zdecydowanie odbiło się na jej ciele, psychicznie i fizycznie". Po wszystkich zmianach hormonalnych gwiazda reality show powiedziała, że "dużo zajęło jej doprowadzenie się do miejsca", w którym czuję się naprawdę komfortowo i szczęśliwie". Teraz uważa, że jej "pośladki są niesamowite". Para, która oficjalnie wstąpiła w związek małżeński w maju, od tego czasu wstrzymała 8-miesięczny proces in vitro i próbuje począć dziecko w sposób naturalny.

Proces in vitro wpływa na nadnercza, tarczycę, hormony. Na przykład mój poziom energii od początku był naprawdę obniżony. Na razie skończyliśmy z zapłodnieniem in vitro i odmawiamy modlitwy i mamy nadzieję, że Bóg pobłogosławi nas w dziecko
 
Więcej o: