Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Przekonaj się, w jaki sposób postrzegają cię inni

Wiele osób wierzy, że data urodzenia zdradza szczegóły naszego charakteru. Ma świadczyć o naszych usposobieniach, wrażliwości czy sile charakteru. Które znaki zodiaku według astrologów są najmilsze, a które nie boją się oceny innych i uważane są za najmniej przyjazne?

Czy da się przewidzieć, jaki ktoś będzie miał charakter? Osoby zafascynowane astrologią wierzą, że tak. Sprawdzamy, jak znaki zodiaku mogą być odbierane przez innych. Które są najmilsze, a które najwredniejsze? 

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Najmilsze znaki zodiaku. Jak postrzegają cię inni? 

 1. Waga – jest to najmilszy znak zodiaku. Dlaczego? Wagi nienawidzą konfliktów i zawsze starają się im zapobiegać. Przez to często odkładają na bok własne uczucia, by nie sprawić przykrości komuś innemu. 
 2. Ryby – to wrażliwe znaki zodiaku o łagodnym usposobieniu. Nie lubią konfrontacji i unikają konfliktów jak ognia. Relacje z innymi osobami są dla nich bardzo ważne. Są bezinteresowne i bardzo miłe.
 3. Byk – to jedne z najlepiej opanowanych znaków. Ciężko wyprowadzić je z równowagi i cechują się ogromną cierpliwością. Osoby spod tego znaku są bardzo wrażliwe i nie boją się wyrażać swoich uczuć. 
 4. Wodnik — żeby w pełni zrozumieć ich charakter, należy je bliżej poznać. Wiele osób na początku nie przepada za Wodnikami. Osoby spod tego znaku w rzeczywistości są niezwykle przyjacielskie i warto dać im szansę.
 5. Strzelec — Strzelce to urodzeni optymiści, dla których szklanka zawsze jest do połowy pełna. Podążają własną drogą i nie interesują ich plotki i intrygi. 
 6. Bliźnięta — osoby spod tego znaku mają dwoistą osobowość. Potrafią być bardzo miłe, albo niesamowicie wredne. Wszystko zależy od tego, w jakim nastroju je spotkasz. 

Tych znaków zodiaku lepiej nie denerwować. Potrafią być złośliwe

 1. Rak — często pozwala samopoczuciu panować nad swoim zachowaniem. Zamiast złośliwości wybiera jednak milczenie i zdystansowanie się. 
 2. Lew— zdarza się, że Lwy są przyjazne i miłe jedynie dla bliskich im osób. Ich wredne zachowanie można dostrzec, zwłaszcza kiedy czują się zranione. Nie warto zachodzić im za skórę. 
 3. Panna — nie warto zadzierać z Pannami. Osoby spod tego znaku bywają złośliwe i często muszą gryźć się w język, żeby nie powiedzieć czegoś wrednego na czyjś temat. 
 4. Baran — najpierw mówi, potem myśli. Baran lubi mieć ostatnie zdanie, a wygrana w kłótni jest dla niego często ważniejsza od zachowania relacji. 
 5. Koziorożec nie należy do najbardziej cierpliwych osób i łatwo go zdenerwować. Ma ognisty temperament, a kiedy ktoś go zdenerwuje, potrafi być bezwzględny. 
 6. Skorpion — tajemniczy Skorpion uważany jest za najwredniejszy znak zodiaku. Długo chowa urazę i często woli zerwać z kimś kontakt, niż przyznać się do winy. 
Więcej o: