Fan do Anny Muchy: Przerażają mnie te zmarszczki. Aktorka odpowiada w dosadny sposób

Jeden z fanów stwierdził, że przerażają go zmarszczki aktorki. - Aż sam się boję, że mnie to czeka - wyznał. Mucha odpowiedziała mu w dosadny sposób.
Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada hejterce:

Anna Mucha to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Zadebiutowała ponad 30 lat temu w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Miała wówczas 10 lat. W 1997 roku wcieliła się w rolę Ani w filmie "Młode wilki 1/2" w reżyserii Jarosława Żamojdy. Był to prequel do filmu "Młode wilki" z 1995 roku.

"Uwielbiam panią, ale..."

Od kilku lat Mucha aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 944 tysiące osób, aktorka chętnie dzieli się różnymi szczegółami ze swojego życia. Niedawno odpowiedziała na pytania swoich fanów. Co ciekawe, jedno z nich dotyczyło jej... zmarszczek. Gwiazda nie gryzła się w język, odpowiadając na pytanie. 

 

Jeden z internautów stwierdził, że przerażają go zmarszczki aktorki. Poza tym obawia się, że w przyszłości pojawią się także u niego. 

Uwielbiam panią, ale przerażają mnie te zmarszczki, aż sam się boję, że mnie to czeka

- napisał internauta.

Anna Mucha odpowiedziała w dosadny sposób 

Aktorka nie pozostawiła tego wpisu bez odpowiedzi. Jej riposta była bardzo dosadna. 

Och, nie martw się, może umrzesz młodo

- napisała na Instagramie.

Fan do Muchy: Przerażają mnie te zmarszczkiFan do Muchy: Przerażają mnie te zmarszczki Screen: Instagram/taannamucha

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: