Kurska, Mucha, a nawet syn Cichopek skomentowali jej nowy związek. "Miłość jest najważniejsza"

Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski postanowili obwieścić światu swoją miłość. Ta wiadomość spowodowała, że koledzy i koleżanki z branży pogratulowali nowej parze. Pod postem pojawił się również wymowny komentarz ze strony syna Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, Adama.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa para może liczyć na wsparcie ze strony osób z branży, które zaraz po ogłoszeniu przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nowiny o swojej miłości, pośpieszyli z gratulacjami pod postem na Instagramie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Kasia Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim udzielili pierwszego wywiadu w programie "Pytanie na śniadanie"

W sobotę Kasia Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim połączyli się ze studiem "Pytania na śniadanie". Podczas krótkiej rozmowy z Idą Nowakowską, która odbywała się na żywo, para zdradziła trochę więcej szczegółów odnośnie swojej podróży do Izraela. Nie zabrakło też wątku dotyczącego ich uczucia, które się między nimi pojawiło. Świeżo upieczona para nie szczędziła sobie czułych gestów oraz pocałunków podczas transmisji. Maciej Kurzajewski powiedział:

Myślę, że to nasze podróżowanie wynika z naszej wspólnej ciekawości świata, którą mam nadzieję, nasi widzowie również widzą. Cudownie jest poznawać miejsce nowe, odkrywać te, które znamy na nowo z kimś, kogo się kocha i z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie. To jest najszczęśliwszy czas.
 

Syn Kasi Cichopek komentuje związek z Maciejem Kurzajewskim. Wpis chwyta za serce

Aktorka z okazji świętowania swoich 40. urodzin wraz z Maciejem Kurzajewskim postanowiła wybrać się na wypoczynek do Izraela. Kasia Cichopek pochwaliła wspólnym zdjęciem oraz radosną nowiną, w mediach społecznościowych. Post sprawił, że posypało się wiele gratulacji ze strony fanów, kolegów oraz koleżanek z branży. Sytuacją skomentowała także szefowa "Pytania na śniadanie", czyli Joanna Kurska:

Miłość jest najważniejsza. Kochajcie się

Anna Mucha napisała z kolei:

Zasługujesz na szczęście!

Wśród tysięcy wpisów pojawił się również wymowny komentarz ze strony syna Kasi Cichopek, czyli Adama Hakiela. Chłopiec pod wspólną fotografią pary opublikował trzy emotikony z czerwonymi serduszkami. Na reakcję ze strony aktorki nie trzeba było długo czekać i Cichopek szybko odwdzięczyła się mu tym samym. To znak, że syn najwyraźniej cieszy się szczęściem swojej mamy.

 
Więcej o: