Te znaki zodiaku potrafią cieszyć się życiem, jak mało kto! Z radością wykorzystują każdy moment

Niektóre znaki zodiaku mają w sobie wyjątkowy optymizm i chęć życia. Czerpią z niego całymi garściami i są wdzięczne za każdą chwilę. Z łatwością wyciągają wnioski z przykrych sytuacji, aby unikać ich w przyszłości. Kiedy dążą do upragnionego celu, nic ich nie zatrzyma.

O takich osobach potocznie mówimy, że mają "apetyt na życie". Są uśmiechnięte, zmotywowane i ciągle głodne nowych doświadczeń. Chcą poznawać, odkrywać i z łatwością wyznaczają sobie co raz to nowe cele. Okazuje się, że ich usposobienie jest zapisane w gwiazdach! Poznaj te trzy znaki zodiaku.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie gazeta.pl

Zobacz wideo Strzałkowski: Potrzebujemy rewolucji myślenia. Potrzebujemy wkurzenia i optymizmu

Lwy pragną nowych przeżyć. Walczą o dobre wspomnienia

Lwy są waleczne i to nie tylko wtedy, kiedy chodzi o dobro ich rodziny. Walczą o siebie i swoje zadowolenie. Chcą się rozwijać, poznawać, podróżować. Odkrywanie nowych miejsc to ich żywioł. Są szczęśliwe, kiedy znajdą nową pasję i mogą spełniać się w nowej roli. Są wrażliwe i czasem się smucą, ale szybko spadają "na cztery łapy" i idą dalej dumnie przed siebie, po nowe doznania.

Marzena RogalskaSukienka Rogalskiej jest idealna na Andrzejki. Ten fason tuszuje to i owo

Raki nie idą wstecz. Nieustannie biegną za tym, co nowe

Raki mają pewną cechę, która ułatwia im cieszenie się życiem. Nie są pamiętliwe i nie dywagują nad wydarzeniami z przeszłości. Stawiają mocne kroki w przyszłość, wiedząc zazwyczaj czego chcą. Jasno określają rzeczy, które dadzą im satysfakcję z życia i stopniowo to osiągają. To świetni przyjaciele, którzy swoją radością zarażają innych. Są znani ze spontanicznych pomysłów, które przeradzają się w najpiękniejsze, wspólne wspomnienia.

Mariola Bojarska-FerencByła fit, zanim stało się to modne. Ma 61 lat, a jej figura wciąż zachwyca

Bliźnięta chcą od życia jak najwięcej, choć czasem nie jest to dobre

W przypadku Bliźniąt wieczny optymizm i chęć życia na sto procent nie jest najlepszym wyjściem. Bywają lekkomyślne i mogą dopuścić się sytuacji ryzykownych. Spontaniczne pomysły, z których słyną powinny jednak być bardziej przemyślane, ponieważ mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, albo kompletną klapą. Bliźnięta to dusze towarzystwa, energiczne "kolorowe ptaki" które nie zastanawiają się co dalej. Przyjaciele ich uwielbiają, a rodzice się martwią. Mimo wszystko wielu zazdrości im usposobienia lekkoduchów.

Więcej o: