Najbardziej zaskakujący trend 2022. Co łączy Kylie Jenner i Ryana Gosslinga?

Wydaje ci się, że ostatnio widzisz na różowo? To nie ty, to najgorętszy trend 2022 - Barbiecore. Czy jako mała dziewczynka marzyłaś o tym, by być jak Barbie? Teraz nie ma nic prostszego, ani bardziej IN. Gorący ostry róż jest teraz wszędzie: na Instagramie, czerwonych dywanach i już niedługo w kinach. Co to jest Barbiecore? Come on Barbie, let's go party, zaraz się dowiesz.

Skąd wziął się ten trend?

Za różowe szaleństwo odpowiedzialna jest między innymi Margot Robbie i Ryan Gosling, którzy są właśnie w trakcie kręcenia filmu "Barbie" reżyserowanego przez Gretę Gerwig, która przenosi animowane postaci Barbie i Kena do prawdziwego świata (film w kinach w 2023).

 

Aktorzy odtwarzający główne role, przyłapani zostali przez paparazzi podczas jazdy na wrotkach w neonowych strojach gimnastycznych, rodem z lat 80. Ryan Gosling upodobnił się do Kena poprzez pofarbowanie włosów na platynowy blond.

Za wielki powrót Barbiecore, odpowiada również świat mody. W poprzednim sezonie dom mody Valentino, podczas pokazu mody zaprezentował  22 stylizacje składające się jedynie z różowych odcieni. Po tym zaskakującym pokazie mody, różowe stylizacje zaczęły gościć na wszystkich największych evetach takich jak Grammy Awards czy Coachella. Prawie każdy celebryta w tym sezonie zaprezentował się w różowej stylizacji.

Co składa się więc na look nowoczesnej Barbie?

Róż, róż i jeszcze więcej różu. Odwaga w łączeniu ze sobą odcieni i stylów. Barbiecore to słodycz, seksapil, dziewczęcość, to przede wszystkim śmiałe, efektowne stylizacje.

Koło tego trendu obojętnie nie mogły przejść Kardashianki. Kim na swoim Instagramie, chętnie pochwaliła się różowymi, przesłodzonymi stylizacjami.

 

Fanką Barbiecore bez dwóch zdań jest również Kylie Jenner, która na pokazie wiosennej kolekcji Balenciaga 2023, pochwaliła się odważną stylizacją Barbiecore w wersji futurystycznej, tym samym udowadniając, że trend w dalszym ciągu ma się dobrze i nie wychodzi z łask.

 
Więcej o: