Krytykowali młodą mamę za "nieodpowiednie stroje". Odpowiada hejterom. "Ta osoba musi być głupia"

Tiktokerka prowadząca konto @atyasmeengarcia często prezentuje różne stylizacje. Pod jednymz jej filmów pojawiły się negatywne komentarze mówiące o tym, że pokazywane przez nią stroje mają być "nieodpowiednie" dla matki. Influencerka nie pozostała dłużna i odpowiedziała na nie z dystansem.
Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki?

Kobieta opublikowała na TikToku wideo, na którym tańczy w wyciętym na brzuchu topie i krótkiej spódniczce. "Kiedy mówią ci, że Twoje stroje są zbyt odkrywają...ale ty i tak je nosisz" - głosi napis, który zawarła w nagraniu.

Zaznaczyła w ten sposób, że nie zamierza się przejmować "złotymi radami" od hejterów, którzy pod wcześniejszym nagranie "doradzali jej" czego "nie wypada jej" ubierać jako młodej matce. Influencerka stwierdziła, że będzie ubierać się tak, jak lubi.

I mają zbyt wiele śmiałości, by myśleć, że mamy powinny słuchać" - skomentowała jej film jedna z użytkowniczek TikToka. "Uwielbiam ten strój!" - dodała odnosząc się do prezentowanych przez tiktokerkę outfitów.

"Kto tak mówi? Ta osoba musi być głupia1" - oburzyła się kolejna komentująca.

Młoda mama pokazała, co myśli o "dobrych radach". "Błyszczysz, dziewczyno!"

Jakiś czas później Yasmeen wstawiła kolejny film. Tym razem wystąpili w nim jej mąż i syn, którzy po kolei oceniali, co sądzą o jej stylizacjach. Oboje usiedli na kanapie i wyrażali swoje opinie na temat kolejnych stylizacji - używając do tego ikonek wyświetlanych na ekranie telefonu komórkowego.

Yasmeen najpierw pokazała się w wyciętym, pomarańczowym topie odsłaniającym brzuch i zielonej minispódniczce. Stylizację tę jej narzeczony ocenił bardzo wysoko, pokazując trzy emotikonki ognia. Strój był bardzo podobny do tego, który zaprezentowała we wcześniejszym wideo - w którym odniosła się do "porad", serwowanych jej przez nieprzychylnych internautów.

Całe wideo ma pozytywny, rodzinny charakter. Syn tiktokerki uśmiechał się i dobrze bawił, reagując na kolejne stroje mamy. Entuzjastycznie zareagowali także internauci.

"Kocham to!" - pisali obserwatorzy Yasmeen.

"Uwielbiam wsparcie małego chłopca - kocha swoją mamę" - czytamy w komentarzach.

"To jest takie słodkie!", "Błyszczysz, dziewczyno!" - od takich wpisów aż roi się pod uroczym wideo.

Źródło: TikTok

Więcej o: