Doda zachwyciła figurą w dopasowanym stroju. "Niewiele osób może się tak ubrać"

Doda znów zachwyciła na Instagramie swoją figurą. Podzieliła się w sieci zdjęciem, na którym zapozowała w bardzo dopasowanym stroju, który podkreślił jej szczupłą sylwetkę. - Pani Dorota jest tak piękna, że nawet gdy cało zakryte, to i tak wszyscy patrzą z podziwem. Fajnie, że nie zawsze świeci du*ą, jak widzimy nie musi - komentują internauci.
Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że od wielu lat Doda zachwyca świetną formą, a fanki regularne dopytują o to, jak dba o sylwetkę.

Fan do Anny Muchy: Przerażają mnie te zmarszczkiFan do Anny Muchy: Przerażają mnie te zmarszczki. Aktorka odpowiada w dosadny sposób

Doda zachwyciła figurą. "Niewiele osób może ubrać tak dopasowane ubranie i wyglądać dobrze"

Doda podzieliła się na instagramowym profilu nowym zdjęciem, na którym zapozowała w swojej scenicznej kreacji. Tym razem gwiazda postawiła na dopasowany kombinezon, na którym wyszyto gorset z ozdobnych kryształków. - Elegancja, szyk, powab i gibkość - napisała. Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

I nieskazitelna figura, niewiele osób może ubrać tak dopasowane ubranie i wyglądać dobrze
Wszystko się zgadza! Do tego klasa, skromność, wdzięk, styl... I tak bez końca, królowo
Pięknie wyglądasz
Pani Dorota jest tak piękna, że nawet gdy cało zakryte, to i tak wszyscy patrzą z podziwem. Fajnie, że nie zawsze świeci du*ą, jak widzimy nie musi

- czytamy.

 

Mariola Bojarska-FerencByła fit, zanim stało się to modne. Ma 61 lat, a jej figura wciąż zachwyca

Jaki jest sekret figury Dody?

Doda nie ukrywa, że za jej świetnym wyglądem stoi nie tylko regularna aktywność fizyczna, lecz przede wszystkim zdrowa dieta. - Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia dała mi ten efekt - napisała w jednym z postów.

Więcej o: