Metamorfoza Doroty Gardias zaskoczyła internautów. Co za zmiana! "Ciężko się przyzwyczaić"

Dorota Gardias to jedna z gwiazd, która udowadnia, że kobieta zmienną jest. Prezenterka postanowiła dokonać metamorfozy, której mało kto się spodziewał i zaprezentowała się w nowym wydaniu na swoim profilu na Instagramie.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Do grona jednych z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN należy niezaprzeczalnie Dorota Gardias. Pogodynka zyskała sympatię nie tylko widzów, ale również internautów. Na swoim profilu na Instagramie zebrała już spore grono ponad 222 tysiące osób. Każdy jej zawodowy krok oraz prywatne życie jest na bieżąco śledzone poprzez publikowane na tablicy posty. Ostatnio zaprezentowała zmianę w swoim wyglądzie, która zaskoczyła grono obserwujących i nie tylko.

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz w sukience, która jest idealną opcją na chłodne dni

Zobacz wideo Dorota Gardias błyszczy w olśniewającej sukience do ziemi. "Kobieta bóstwo"

Metamorfoza Doroty Gardias. Zmiana na korzyść?

Dorota Gardias chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych kulisami swojej pracy, ale również kadrami prezentującymi, jak obecnie wygląda na co dzień i podczas oficjalnych wyjść. Ostatnio pogodynka postanowiła zmienić swoją fryzurę i tym samym zaskoczyć grono swoich instagramowych fanów. Gwiazda od lat nosi bardzo krótkie włosy, które mocno stylizuje. Teraz najwidoczniej postanowiła zapuszczać kosmyki. Dowodem jest ostatnie zdjęcie prosto z czerwonego dywanu. Pogodynka ma fryzurę ułożoną na bok oraz lekko uniesioną. Pasma sięgają już prawie linii ramion. W tak długich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy.

 

Reakcja internautów na zmianę fryzury. Dorota Gardias zebrała sporo komplementów

Wszystkie zmiany w życiu rozpoznawalnych osób, którymi dzielą się z szerszą publiką, nie pozostają bez odzewu ze strony obserwujących ich social media osób. Również nie inaczej było w tym przypadku. Pod ostatnim postem Doroty Gardias pojawiło się wiele pochlebnych słów, komplementów, ale również wyrazów zdziwienia.

Przesadziłaś, jak pięknie w tych włosach.
Milion dolarów! Ja napatrzeć się nie mogę. :)
Ciężko się przyzwyczaić …dla mnie te krótkie to petarda
Wow piękna szczęka opada.
 
Więcej o: