Zaskakująca odpowiedź Meghan na uprzejmy gest króla Karola. "To była wskazówka"

Sytuację tę opisał Robert Hardman w książce "Queen of Our Times". Meghan Markle miała w czterema słowami odpowiedzieć na propozycję króla Karola III, z którą wyszedł w dniu jej ślubu z księciem Harry'm. Według autora książki, reakcja Meghan była "trochę nieoczekiwana".
Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Propozycja męża jeszcze wówczas żyjącej królowej Elżbiety II wiązała się z tym, że ojciec Meghan - Thomas Markle - odmówił uczestnictwa w ceremonii zaślubin. Zrobił to niecały tydzień przed oficjalną uroczystością, wywołując spore napięcie. Meghan bowiem, która zaczęła spotykać się z księciem Harry'm w 2014 roku, nie miał kto odprowadzić do ołtarza. 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbył się w sobotę 19 maja 2018 r. w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor w Wielkiej Brytanii. Amerykańska aktorka miała na sobie oszałamiającą kreację ślubną od Givenchy.

Meghan Markle nieoczekiwanie odmówiła księciu Karolowi? "To była wskazówka"

Wówczas z pomocą pośpieszył przyszły teść Meghan, Karol. Zaproponował jej, że to on odprowadzi ją do ołtarza i oznajmił, że będzie to dla niego zaszczyt - wskazuje autor książki.

Jak twierdzi Hardman, książę Walii jednak nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Meghan zapytała, czy w takim razie "możemy spotkać się w połowie drogi?".

To była wskazówka, że to nie była zarumieniona panna młoda, ale pewna siebie, niezależna kobieta, zdecydowana zrobić wielkie wejście na własną rękę

- pisze autor "Queen of Our Times".

"Tylko Meghan i Harry mogą decydować, czego chcą"

Po pogrzebie królowej Elżbiety II, cała uwaga skupiła się na tym, co może znaleźć się w filmie dokumentalnym produkcji Netflixa z wspomnień Harry'ego i Meghan z życia rodziny królewskiej.

Jak mówił w rozmowie z magazynem "OK!" Duncan Larcombe - ekspert ds. rodziny królewskiej - Karol III, królowa Camilla, książę William i księżna Kate "wkraczają teraz w nową erę' monarchii. I to od Harry'ego i Meghan zależy, czego tak naprawdę będą chcieli - powrotu do królewskiego kręgu czy nie.

Moim zdaniem tylko Meghan i Harry mogą decydować, czego chcą. Czy chcą wybaczać i zapominać, tworząc jedność z rodziną królewską? A może chcą całkowicie odseparowanego życia w Kalifornii? Nie mogą mieć dwóch rzeczy

- stwierdził.

Źródło: mirror.co.uk

Więcej o: