Czy Anna Lewandowska stworzy kosmetyki dla mężczyzn? "Jest to gdzieś w naszych planach"

Swoją rutyną pielęgnacyjną Anna Lewandowska regularnie dzieli się w mediach społecznościowych, jednak tylko w rozmowie z nami zdradziła, jak o swoją skórę dba Robert Lewandowski. Używa kosmetyków swojej żony? - Wręcz podkrada mi je - wyznała trenerka.

Kariera Anny i Roberta Lewandowskich nie zwalnia tempa. Robert Lewandowski zamienił Bayern Monachium na FC Barcelonę, a trenerka nieustannie rozwija każdą ze swoich marek. Anna Lewandowska dla wielu obserwujących ją kobiet jest inspiracją, a fanki w sieci często dopytują ją nie tylko o to, jak dba o swoje ciało, lecz także włosy oraz skórę.  

Robert Lewandowski podkrada kosmetyki swojej żonie? "Tak, właśnie tak to się odbywa"

O swojej rutynie pielęgnacyjnej, Anna Lewandowska regularnie wspomina na Instagramie czy blogu, jednak tylko w rozmowie z nami, przy okazji prezentacji nowości, które w tym sezonie pojawiły się lub wkrótce pojawią w ofercie marki Phlov, uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jakich kosmetyków do pielęgnacji używa jej mąż.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. 'To nie jest trenerka fitness'Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka"

Posłuchajcie całej naszej rozmowy.

Zobacz wideo Czy Anna Lewandowska stworzy kosmetyki dla mężczyzn?
Robert używa tylko kosmetyków Phlov'a i to jest chyba najfajniejsze w tym wszystkim. Mając swoje kosmetyki, jak otwieram swoją szafkę czy Roberta, są tylko nasze. No może poza właśnie spf'em dotychczasowo, bo nie mieliśmy. Natomiast kremy są nasze, maseczki są nasze i Robert wręcz podkrada mi je.

- powiedziała.

Czy Anna Lewandowska planuje zatem wprowadzić na rynek kosmetyki dla mężczyzn?

Oczywiście jest to gdzieś w naszych planach. Mamy na razie perfumy męskie, bo tak naprawdę kto kupuje kosmetyki dla mężów? Żony. Więc zdecydowanie to jest na naszej wish liście

- zdradziła.

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Czy Anna Lewandowska stworzy kosmetyki dla mężczyzn? "Jest to gdzieś w naszych planach"
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl