Czy Anna Lewandowska stworzy kosmetyki dla mężczyzn? "Jest to gdzieś w naszych planach"

Swoją rutyną pielęgnacyjną Anna Lewandowska regularnie dzieli się w mediach społecznościowych, jednak tylko w rozmowie z nami zdradziła, jak o swoją skórę dba Robert Lewandowski. Używa kosmetyków swojej żony? - Wręcz podkrada mi je - wyznała trenerka.

Kariera Anny i Roberta Lewandowskich nie zwalnia tempa. Robert Lewandowski zamienił Bayern Monachium na FC Barcelonę, a trenerka nieustannie rozwija każdą ze swoich marek. Anna Lewandowska dla wielu obserwujących ją kobiet jest inspiracją, a fanki w sieci często dopytują ją nie tylko o to, jak dba o swoje ciało, lecz także włosy oraz skórę.  

Robert Lewandowski podkrada kosmetyki swojej żonie? "Tak, właśnie tak to się odbywa"

O swojej rutynie pielęgnacyjnej, Anna Lewandowska regularnie wspomina na Instagramie czy blogu, jednak tylko w rozmowie z nami, przy okazji prezentacji nowości, które w tym sezonie pojawiły się lub wkrótce pojawią w ofercie marki Phlov, uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jakich kosmetyków do pielęgnacji używa jej mąż.

Posłuchajcie całej naszej rozmowy.

Zobacz wideo Czy Anna Lewandowska stworzy kosmetyki dla mężczyzn?
Robert używa tylko kosmetyków Phlov'a i to jest chyba najfajniejsze w tym wszystkim. Mając swoje kosmetyki, jak otwieram swoją szafkę czy Roberta, są tylko nasze. No może poza właśnie spf'em dotychczasowo, bo nie mieliśmy. Natomiast kremy są nasze, maseczki są nasze i Robert wręcz podkrada mi je.

- powiedziała.

Czy Anna Lewandowska planuje zatem wprowadzić na rynek kosmetyki dla mężczyzn?

Oczywiście jest to gdzieś w naszych planach. Mamy na razie perfumy męskie, bo tak naprawdę kto kupuje kosmetyki dla mężów? Żony. Więc zdecydowanie to jest na naszej wish liście

- zdradziła.

Więcej o: