Joanna Liszowska na zdjęciu bez makijażu. Fanka: Chciałabym tak wyglądać

Joanna Liszowska podzieliła się z fanami refleksją na temat upływającego czasu. Obserwatorów aktorki zachwycił jej naturalny wygląd.

Joanna Liszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Znana jest zarówno z wielu ról serialowych, jak i filmowych. Gwiazda brała też udział w programach rozrywkowych, takich jak np. "Taniec z gwiazdami", czy "Jak oni śpiewają". Od jakiegoś czasu aktorka udziela się aktywnie w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego życia. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 190 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Jak nakładać róż w kremu, by idealnie pasował do koloru na ustach?

Liszowska pokazała, jak wygląda bez makijażu

Aktorka opublikowała niedawno na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu. Przy okazji poruszyła temat upływającego czasu.

Powiedzmy sobie szczerze. Czas mija, starzejemy się. Jedna myśl: Nie pozwólmy by nami zawładnął. To my władajmy nim. Carpe Diem -zawładnij dniem, aby pod koniec dnia wiedzieć i czuć, że przeżyliśmy go najlepiej, jak to było możliwe. Nie traćmy ani chwili, cieszmy się każdą z nich, bo żadna nie powróci

- napisała pod zdjęciem aktorka. 

 

Fani zachwyceni urodą aktorki

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów. Oto niektóre z nich:

Przepiękna!
Im starsza, tym piękniejsza.
Piękna, naturalna kobieta!
A ja bym tak chciała wyglądać w wieku 40+

- możemy przeczytać pod postem. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: