Pamiętacie najgłośniejsze skandale Dody? Kiedyś z zapartym tchem śledziła je cała Polska!

Doda szybko zrobiła zamieszanie w polskim show-biznesie, ale wyszło jej to na dobre. Zyskała ogromną popularność, a ludzie zauważyli jej talent, który do dziś ku radości fanów może prezentować na scenie. Wciąż jest "na topie" i nie przestaje zaskakiwać. Pamiętacie najpopularniejsze "dramy" z jej udziałem? Śledziła je niemal cała Polska!

W czasach kiedy Doda, czyli Dorota Rabczewska z Ciechanowa dopiero zyskiwała popularność, nie było tak rozwiniętych social mediów i mało kto mógł wypromować się sam. Pomagały w tym "raczkujące" jeszcze w Polsce reality shows, które co prawda sprzyjały sławie, ale budziły ogromne kontrowersje.

Doda pojawiła się w programie "Bar" w bardzo młodym wieku. Oprócz burzy sprzecznych emocji wśród telewidzów wzbudziła też zainteresowanie swoim talentem. Szybko po udziale w programie wybuchła jej wielka kariera, która trwa do dziś. Obecność w show-biznesie nierzadko wiązała się z dużymi, medialnymi sprawami. Przypominamy największe "afery", w których brała udział.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Doda ze łzami w oczach mówi o sprawach kryminalnych, w które została wplątana

Kiedy Dorota Rabczewska stała się Dodą Elektrodą. Udział w programie "Bar"

Doda od dzieciństwa marzyła o karierze muzycznej. Pomimo rozwijania zamiłowania do sportu, brała udział w konkursach wokalnych, a największym sukcesem w tamtych latach był angaż do musicalu "Metro" w teatrze Buffo. W sieci można znaleźć nagranie, które zapewniło jej pierwszą furtkę kariery. Artystka wykonała wówczas utwór pt. "Być kobietą".

 

W 2000 roku założyła zespół "Virgin", a w ramach akcji promocyjnej ich pierwszej płyty, w 2002 roku wystąpiła w programie "Bar". To właśnie za sprawą udziału w reality-show zrobiło się o niej naprawdę głośno, a przede wszystkim za sprawą zaistniałych tam mini skandali. Jednym z nich był fakt uprawiania seksu przez 18-letnią wówczas artystkę. Co prawda samego miłosnego aktu nie było pokazanego w telewizji, ale para została ukarana, ze względu na to, że... wyrzucili mikroporty. Współtowarzysz Dody (nazywanej przez nią samą "Elektrodą") był wtedy jej narzeczonym. Doda pokazała się tam, jako osoba odważna i niesamowicie charakterystyczna. Widzowie to docenili.

 
 

Kontrowersyjne stroje, Maja Sablewska, Radosław Majdan i "Dżaga"

Maja Sablewska była menadżerką Dody na jednym z pierwszych etapów jej kariery. Odpowiadała też za jej wizerunek medialny. Brała udział w kultowym wręcz wideo, na którym Doda prosi ją o podanie torby. Gdzie tutaj skandal? W tamtym momencie niewiele osób mówiło o zarobkach, a Dorota Rabczewska wykazała się niezwykłą szczerością. Szczęśliwa z faktu, że zaczęła zarabiać godziwe pieniądze z dumą prezentowała przed fotoreporterami kolejne elementy garderoby od Gucci.

 

W tamtym czasie wielkim kontrowersyjnym wydarzeniem okazał się teledysk do piosenki "Dżaga". Doda była wtedy w związku z Radosławem Majdanem, a jak twierdzi, przy produkcji powiedziano im, że "mają się nie ograniczać". Nie brakowało pikantnych scen! Para wielokrotnie publicznie obdarowywała się pocałunkami i gestami, które zdaniem wielu zarezerwowane powinny być wyłącznie dla tych dwojga. "Hitem internetu" stało się też wówczas krótkie wideo, gdzie opowiedziała o... żurku.

 
 

Ewa WachowiczNosi ją Ewa Wachowicz. Piękna spódnica dla dojrzałych kobiet i nie tylko

"Królowa jest tylko jedna" czyli "walka o tron" z Górniak i Steczkowską 

W 2009 roku Doda zasiadła w jury programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ubrana w róż, komentowała występy gwiazd, górując nad nimi na... różowym tronie. Wielokrotnie podkreślała, że "królowa jest tylko jedna" a dobitnie przekonała się o tym... Justyna Steczkowska. Diwy nie szczędziły sobie złośliwości, a docinki między prowadzącą a jurorką eskalowały do konfliktu również poza programem. Wojna wywiązała się też między Dodą a jednym z uczestników. Z Przemysławem Saletą wymieniali uwagi, które nie tylko były uszczypliwe, ale i nawiązywały do życia seksualnego celebrytów. Niedawno kanał na YouTube noszący nazwę "Vogule Poland", stworzył nawet podsumowanie "afer" z programu.

 

Głośno było też o jej konflikcie z inną diwą. Edyta Górniak wyraźnie "nadepnęła na palec" artystce, kiedy jako jurorka programu "Jak oni śpiewają" skrytykowała tekst jednej z piosenek Dody. W programie brali udział celebryci, coverujący popularne utwory. Kiedy jedna z aktorek wybrała piosenkę Dody pt. "Szansa", Górniak skwitowała tę decyzję słowami: jaka to durna piosenka...

zmywarkaZazwyczaj dodajesz ją do herbaty, tym razem wrzuć do zmywarki

 

To nie koniec skandali, bowiem ostatnimi czasy głośno było o konflikcie z Natalią Siwiec, ale i Małgorzatą Rozenek-Majdan. Burzliwe małżeństwa, które często ocierały się nawet o poważne problemy z prawem, również były obiektem zainteresowań mediów. Rozpad zespołu "Virgin", sprawa oddania pierścionka zaręczynowego, wyznanie na temat związku z kobietą, ale i wiele innych wypowiedzi Dody były tak śledzone przez media, że trafiały na okładki niemal wszystkich gazet. Fani nie zapomną też głośnej afery z... Agnieszką Woźniak-Starak (wtedy Szulim). Panie miały ponoć pobić się w toalecie. Dziś Doda stara się stronić od konfliktów. Coraz częściej pokazuje swoją naturalną i subtelną twarz.

 
Więcej o: