Pamiętacie najgłośniejsze skandale Dody? Kiedyś z zapartym tchem śledziła je cała Polska!

Doda szybko zrobiła zamieszanie w polskim show-biznesie, ale wyszło jej to na dobre. Zyskała ogromną popularność, a ludzie zauważyli jej talent, który do dziś ku radości fanów może prezentować na scenie. Wciąż jest "na topie" i nie przestaje zaskakiwać. Pamiętacie najpopularniejsze "dramy" z jej udziałem? Śledziła je niemal cała Polska!

W czasach kiedy Doda, czyli Dorota Rabczewska z Ciechanowa dopiero zyskiwała popularność, nie było tak rozwiniętych social mediów i mało kto mógł wypromować się sam. Pomagały w tym "raczkujące" jeszcze w Polsce reality shows, które co prawda sprzyjały sławie, ale budziły ogromne kontrowersje.

Doda pojawiła się w programie "Bar" w bardzo młodym wieku. Oprócz burzy sprzecznych emocji wśród telewidzów wzbudziła też zainteresowanie swoim talentem. Szybko po udziale w programie wybuchła jej wielka kariera, która trwa do dziś. Obecność w show-biznesie nierzadko wiązała się z dużymi, medialnymi sprawami. Przypominamy największe "afery", w których brała udział.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Doda ze łzami w oczach mówi o sprawach kryminalnych, w które została wplątana

Kiedy Dorota Rabczewska stała się Dodą Elektrodą. Udział w programie "Bar"

Doda od dzieciństwa marzyła o karierze muzycznej. Pomimo rozwijania zamiłowania do sportu, brała udział w konkursach wokalnych, a największym sukcesem w tamtych latach był angaż do musicalu "Metro" w teatrze Buffo. W sieci można znaleźć nagranie, które zapewniło jej pierwszą furtkę kariery. Artystka wykonała wówczas utwór pt. "Być kobietą".

 

W 2000 roku założyła zespół "Virgin", a w ramach akcji promocyjnej ich pierwszej płyty, w 2002 roku wystąpiła w programie "Bar". To właśnie za sprawą udziału w reality-show zrobiło się o niej naprawdę głośno, a przede wszystkim za sprawą zaistniałych tam mini skandali. Jednym z nich był fakt uprawiania seksu przez 18-letnią wówczas artystkę. Co prawda samego miłosnego aktu nie było pokazanego w telewizji, ale para została ukarana, ze względu na to, że... wyrzucili mikroporty. Współtowarzysz Dody (nazywanej przez nią samą "Elektrodą") był wtedy jej narzeczonym. Doda pokazała się tam, jako osoba odważna i niesamowicie charakterystyczna. Widzowie to docenili.

 
 

Kontrowersyjne stroje, Maja Sablewska, Radosław Majdan i "Dżaga"

Maja Sablewska była menadżerką Dody na jednym z pierwszych etapów jej kariery. Odpowiadała też za jej wizerunek medialny. Brała udział w kultowym wręcz wideo, na którym Doda prosi ją o podanie torby. Gdzie tutaj skandal? W tamtym momencie niewiele osób mówiło o zarobkach, a Dorota Rabczewska wykazała się niezwykłą szczerością. Szczęśliwa z faktu, że zaczęła zarabiać godziwe pieniądze z dumą prezentowała przed fotoreporterami kolejne elementy garderoby od Gucci.

 

W tamtym czasie wielkim kontrowersyjnym wydarzeniem okazał się teledysk do piosenki "Dżaga". Doda była wtedy w związku z Radosławem Majdanem, a jak twierdzi, przy produkcji powiedziano im, że "mają się nie ograniczać". Nie brakowało pikantnych scen! Para wielokrotnie publicznie obdarowywała się pocałunkami i gestami, które zdaniem wielu zarezerwowane powinny być wyłącznie dla tych dwojga. "Hitem internetu" stało się też wówczas krótkie wideo, gdzie opowiedziała o... żurku.

 
 

"Królowa jest tylko jedna" czyli "walka o tron" z Górniak i Steczkowską 

W 2009 roku Doda zasiadła w jury programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ubrana w róż, komentowała występy gwiazd, górując nad nimi na... różowym tronie. Wielokrotnie podkreślała, że "królowa jest tylko jedna" a dobitnie przekonała się o tym... Justyna Steczkowska. Diwy nie szczędziły sobie złośliwości, a docinki między prowadzącą a jurorką eskalowały do konfliktu również poza programem. Wojna wywiązała się też między Dodą a jednym z uczestników. Z Przemysławem Saletą wymieniali uwagi, które nie tylko były uszczypliwe, ale i nawiązywały do życia seksualnego celebrytów. Niedawno kanał na YouTube noszący nazwę "Vogule Poland", stworzył nawet podsumowanie "afer" z programu.

 

Głośno było też o jej konflikcie z inną diwą. Edyta Górniak wyraźnie "nadepnęła na palec" artystce, kiedy jako jurorka programu "Jak oni śpiewają" skrytykowała tekst jednej z piosenek Dody. W programie brali udział celebryci, coverujący popularne utwory. Kiedy jedna z aktorek wybrała piosenkę Dody pt. "Szansa", Górniak skwitowała tę decyzję słowami: jaka to durna piosenka...

 

To nie koniec skandali, bowiem ostatnimi czasy głośno było o konflikcie z Natalią Siwiec, ale i Małgorzatą Rozenek-Majdan. Burzliwe małżeństwa, które często ocierały się nawet o poważne problemy z prawem, również były obiektem zainteresowań mediów. Rozpad zespołu "Virgin", sprawa oddania pierścionka zaręczynowego, wyznanie na temat związku z kobietą, ale i wiele innych wypowiedzi Dody były tak śledzone przez media, że trafiały na okładki niemal wszystkich gazet. Fani nie zapomną też głośnej afery z... Agnieszką Woźniak-Starak (wtedy Szulim). Panie miały ponoć pobić się w toalecie. Dziś Doda stara się stronić od konfliktów. Coraz częściej pokazuje swoją naturalną i subtelną twarz.

 
Więcej o: