Grażyna z "M jak Miłość" przed laty sporo namieszała w serialu. Dziś aktorka ma nietypową pasję

"M jak Miłość" to jeden z najpopularniejszych, polskich seriali. Losy rodziny Mostowiaków śledziły miliony widzów. Część z nich do teraz nie odpuszcza ani jednego odcinka. Ciekawe, czy pamiętają jeszcze Grażynę Raczyńską. Ta bohaterka wywołała serialowy skandal.

"M jak Miłość" to serial, który swego czasu oglądany był prawdopodobnie w większości polskich domów. Z zainteresowaniem śledziliśmy losy rodziny Mostowiaków. Twórcy serialu nie szczędzili widzom emocjonujących zwrotów akcji. Jedną z postaci, która sporo namieszała w uwielbianej przez Polaków produkcji była Grażyna Raczyńska. Postać tę zagrała Bożena Stachura, która wciąż spełnia się jako aktorka. Oprócz tego ma nietypową pasję. 

Grażyna z 'M jak Miłość'Grażyna z 'M jak Miłość' Fot. Screenshot, YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=KlsJMfH28ro)

Grażyna Raczyńska z "M jak Miłość". Romans z Markiem 

Serialowa Grażyna była koleżanką z klasy i pierwszą miłością Marka Mostowiaka. Po latach bohaterowie spotkali się na klasowym spotkaniu. Grażyna zamieszkała w Grabinie i próbowała na nowo rozkochać w sobie Marka. Bohater nie uległ jednak dawnej ukochanej i nie zdradził żony. Widzowie mogli odetchnąć z ulgą.

Grażyna wyszła za mąż za Michała Łagodę. Ich małżeństwo nie było jednak wynikiem miłości. Raczyńska chciała jedynie zapewnić sobie dostatnie życie. Bohaterka wciąż czuła coś do Marka. Wreszcie wdała się z nim w romans. W jednym z odcinków Grażyna Raczyńska i Marek Mostowiak wylądowali razem w łóżku. Widzowie zareagowali na taki rozwój wypadków bardzo emocjonalnie. Serialowa Grażyna stała się czarnym charakterem. Marek powiedział Hance o zdradzie, a ta wyrzuciła go z domu. Był to jeden z najbardziej spektakularnych zwrotów akcji w serialu. 

 

Kariera Bożeny Stachury. Gdzie można oglądać aktorkę? 

Bożena Stachura w 1999 roku ukończyła PWST w Krakowie. W tym samym roku dołączyła do warszawskiego Teatru Narodowego. Na szklanym ekranie zadebiutowała  w "Miodowych latach" jako pani Filipczak. Bożena Stachura do dziś spełnia się jako aktorka aktorka teatralna i telewizyjna. Było można oglądać ją m.in. w "Prawie Agaty", "Ojcu Mateuszu" czy "Barwach szczęścia". Aktorstwo nie jest jednak jedyna pasją Bożeny Stachury. Okazuje się, że zajmuje się ona także pracą kipera, czyli jest degustatorem i znawcą wina. Musimy przyznać, że to bardzo przyjemne hobby. 

Więcej o: