Madonna po metamorfozie. Coraz mniej przypomina siebie. "Co ona sobie zrobiła?!"

Madonna skończyła w tym roku 64-lata, jednak od pewnego czasu usilnie stara się zachować młody wygląd. Jednak kolejne zabiegi medycyny estetycznej oraz operacje plastyczne sprawiły, że przestaje przypominać samą siebie. - "Co jej się stało?", "Wygląda przerażająco" - komentują ludzie pod nowymi zdjęciami.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Madonna od lat nazywana jest "Królową Popu". Jednak nie bez powodu, gdyż w show biznesie obecna jest nieprzerwanie od lat 80., a na swoim koncie ma około 300 nagród, w tym siedem Grammy czy dwadzieścia MTV Video Music Awards. Ostatnio jednak, zamiast działalności muzycznej, głośno jest w mediach o zamiłowaniu, a nawet uzależnieniu 64-letniej gwiazdy do medycyny estetycznej oraz operacji plastycznych.

Madonna na najnowszych zdjęciach i nagraniach jest nie do poznania. "Już nawet nie wygląda jak Madonna"

Madonna w ostatnim czasie budzi swoim wyglądem coraz więcej kontrowersji. Zbyt częste zabiegi medycyny estetycznej oraz liczne operacje plastyczne sprawiły, że przestaje już przypominać siebie, co wyraźnie dostrzegają fanki oraz fani gwiazdy. Ostatnio zdecydowała się także na zmianę koloru włosów i zaprezentowała się w różowych kosmykach. 

MadonnaMadonna https://www.instagram.com/madonna/

Pod filmikiem, który opublikowała, pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

To jest Madonna?! Co jej się stało? Nie wygląda tak jak kiedyś
Już nawet nie wygląda jak Madonna. Smutne. Myślałam, że zestarzeje się z wdziękiem i pokaże kobietom, że nie muszą się zmieniać
Co się stało z jej twarzą?
Co ona sobie zrobiła?!
Już nawet nie przypomina samej siebie
Marilyn Manson czy Madonna? Nie umiem powiedzieć
Przepraszam, ale to wygląda przerażająco. Byłaś piękna taka, jaka byłaś. Smutne, że tak wiele kobiet pada ofiarą chęci pozostania 20 na zawsze
Co zrobiłaś Madonnie? Gdzie ona się podziała?
Wyglądasz jak zupełnie inna osoba
Zastopuj z operacjami plastycznymi. Szaleństwo

- czytamy.

Więcej o: